Alkomaty, testery i mierniki samochodowe

Poszukujesz testerów i mierników samochodowych? Czytaj dalej…

Alkomaty, testery i mierniki samochodowe

W tej kategorii znajdziesz propozycje najróżniejszych urządzeń do odczytywania pomiarów, które możesz z powodzeniem wykorzystać w swoim codziennym życiu. Wśród nich znajduje się wiele alkomatów, które pomogą Ci zbadać poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, a także mierniki lakieru, które będą niezastąpione podczas kupowania pojazdu. W AltiGroup znajdziesz bardzo duży wybór akcesoriów samochodowych.

Miernik lakieru – jaki wybrać?

Handel samochodami używanymi wciąż cieszy się niezwykłą popularnością. Niestety, wielu ludzi to wykorzystuje, zatajając prawdziwy stan pojazdów. Jednym z narzędzi, które może okazać się niezwykle pomocne, jest miernik lakieru. Pozwala on zbadać dokładnie warstwę lakieru oraz wykryć, czy jest to grubość oryginalnej farby, czy może pojazd został pomalowany w celu ukrycia jakiejś stłuczki lub obicia.

Zakup pojazdu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem. Dzięki zastosowaniu mierników lakieru możemy jednak w prosty sposób wykryć pojazdy powypadkowe, a to z kolei pozwoli nam uniknąć nadmiernych kosztów napraw, a także zwiększy bezpieczeństwo.

Ile można mieć promili?

Spożywałeś alkohol i nie wiesz kiedy będziesz mógł bezpiecznie wsiąść za kierownicę? Zakup jednego z naszych alkomatów pozwoli Ci kontrolować stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu w prosty sposób. Pamiętaj, że dozwolona ilość alkoholu we krwi w naszym kraju to 0,2 promila, jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, warto odpuścić kierowanie pojazdem.

Testery w sklepie AltiGroup

W naszej hurtowni motoryzacyjnej możesz nabyć również szeroką gamę testerów i mierników. W ofercie posiadamy np. tester płynu chłodniczego, tester napięcia lub mosiężny próbnik.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12