Moje Auto Detailer rękawica polimerowa do czyszczenia lakieru

51,45  brutto

  • Dogłębnie czyści,
  • Wygodna w użyciu,
  • Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia np. resztki owadów, żywicy czy smoły,
  • Do wielokrotnego użytku,
  • Bezpieczna dla karoserii, szyb i felg.

Na stanie

EAN: 5905694022206

Opis

Rękawica z warstwą polimeru do czyszczenia lakieru z glinką. Usuwa resztki owadów, żywicy, smoły, ślady po kleju czy asfalcie oraz inne uporczywe zanieczyszczenia. Wysokiej jakości polimer nie uszkadza lakieru. Łatwiejsza i szybsza w użyciu w porównaniu do tradycyjnej glinki – zawsze gotowa do użycia. Pamiętaj, aby glinkowana powierzchnia zawsze była mokra podczas pracy.

 

Jak czyścić lakier rękawicą polimerową?

 

UMYJ I OSUSZ SAMOCHÓD

Przed rozpoczęciem procesu glinkowania czy to za pomocą tradycyjnej glinki, czy też rękawicy polimerowej auto musi zostać dokładnie umyte. W tym celu należy umyć samochód oraz dobrze go opłukać i wysuszyć. Tak przygotowana powierzchnia będzie gotowa do dalszego zabiegu.

NANIEŚ LUBRYKANT I ZAŁÓŻ RĘKAWICĘ

Na czystej i suchej powierzchni, którą chcesz poddać glinkowaniu nanieś lubrykant w ilości zapewniającej odpowiedni poślizg. Nie nakładaj go na całą powierzchnię, tylko na niewielką część. Glinkowanie należy przeprowadzać stopniowo, element po elemencie. Pamiętaj, że czyszczona powierzchni zawsze musi być mokra. Nałóż rękawicę polimerową na dłoń i rozpocznij proces czyszczenia. Przesuwaj rękawicą po lakierze, szybach oraz felgach wykonując ruchy wzdłużne i poprzeczne. Glinkowania nigdy nie wykonujemy ruchami kolistymi! Zachowaj delikatny docisk w czasie czyszczenia. W czasie czyszczenia karoserii, szyb czy felg należy regularnie przepłukiwać rękawicę. Uniknie to ewentualnego zarysowania powierzchni przez przypadkowe zabrudzenia.

PO ZAKOŃCZENIU PRAC WYPŁUCZ I WYSUSZ RĘKAWICĘ

Kiedy już skończysz glinkowanie całej powierzchni, wyczyść rękawicę. Wystarczy dobrze wypłukać ją w wodzie, a następnie osuszyć. Tak przygotowany produkt będzie gotowy do kolejnego użycia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Detailer rękawica polimerowa do czyszczenia lakieru”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *