Narzędzia samochodowe, wkrętaki, klucze do kół i świec

Zastanawiasz się, jakie są potrzebne narzędzia do warsztatu samochodowego? Czytaj więcej…

Narzędzia samochodowe, wkrętaki, klucze do kół i świec

Niezależnie od tego czy jesteś fanem prac technicznych przy samochodzie, czy nie, dobrze mieć niezbędne narzędzia, które umożliwią nam drobne poprawki w przypadku sytuacji awaryjnych. W naszym sklepie internetowym AltiGroup oferujemy podstawowe narzędzia, które przydadzą się zarówno fanom warsztatów samochodowych, jak i amatorom.

Klucze do świec – jakie?

Zdecydowana większość silników samochodowych wyposażona jest w świece żarowe, które działają jak katalizator zapłonu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz klucze do świec, które pasują do większości marek samochodu.

Klucze do świec zapłonowych powinny być skonstruowane w ten sposób, aby umożliwić pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Pozwoli skrócić to czas naprawy, a także zmniejszyć koszty.

Jakie narzędzia do warsztatu samochodowego?

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, w Twoim domowym warsztacie samochodowym powinny znaleźć się określone narzędzia, które pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z różnego rodzaju awariami. Wśród takich narzędzi z pewnością powinny znaleźć się:

  • Klucz do kół – pozwoli sprawnie zareagować w przypadku złapania gumy,
  • Klucz do świec – warto wybierać taki, który swoim kształtem umożliwi sprawne i komfortowe dotarcie do świec,
  • Wkrętaki – wyposażone w odpowiednie końcówki, pozwolą na przeprowadzanie wszystkich niezbędnych drobnych napraw w naszym aucie.

Narzędzia samochodowe w AltiGroup

W ofercie naszego sklepu znajdziesz narzędzia samochodowe takich producentów jak Toya, Yato czy Virage. Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię przyrządów w ofercie naszego sklepu, skontaktuj się z nami, a sprowadzimy go na zamówienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4