Klucz do kół teleskopowy 17/19 Moje Auto Virage

27,77  brutto

  • Wykonany z wysokiej jakości stali CHROME VANADIUM, odporny na uszkodzenia mechaniczne, solidny i wytrzymały
  • Dwie nasadki w zestawie – 17 i 19 mm
  • Po rozsunięciu ponad pół metrowe ramie pozwoli odkręcić najbardziej zapieczone śruby i nakrętki

Brak w magazynie

EAN: 5905694010937

Opis

Moje Auto Virage Teleskopowy klucz z nasadkami 17” i 19” do ręcznego przykręcania i odkręcania kół samochodowych

Sprawdzi się do kół mocowanych śrubą lub nakrętką M17 lub M19. W zestawie dostępne są 2 nasadki, dzięki czemu można klucz wykorzystać do najpopularniejszych rozmiarów śrub. Wysokiej jakości wykonanie to gwarancja trwałości i odporności na uszkodzenia w trakcie pracy. Klucz po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a po maksymalnym rozsunięciu ma długość ponad pół metra, co pozwala na odkręcenie najlepiej zabezpieczonych śrub. Zakończenie klucza ½” pozwala wykorzystywać również inne nasadki o takim rozmiarze. Antypoślizgowy uchwyt gwarantuje pewne trzymania. To niezbędne wyposażenie każdego warsztatu samochodowego oraz bagażnika każdego kierowcy.

 

JAK UŻYWAĆ KLUCZA TELESKOPOWEGO?

Moje Auto Virage Teleskopowy Klucz do Kół 17/19 jest bardzo wygodny w użyciu. Dzięki teleskopowemu ramieniu możesz wydłużyć zasięg działania. Wystarczy wysunąć zagięte ramię, aby klucz osiągnął długość nawet pół metra! W celu odkręcenia śluby nałóż nasadkę na końcówkę klucza. Następnie chwyć kluczem śrubę i przekręcając klucz, odkręć ją. Dzięki gumowanej rączce praca jest wygodna i bezpieczna.

 

JAK CZYŚCIĆ KLUCZ?

Czyszczenie klucza to nic nadzwyczajnego. Zabieg przeprowadzany regularnie pozwala zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych. Pamiętaj więc, by regularnie czyścić klucz z ewentualnych smarów itp. Przydatny będzie do tego uniwersalny środek np. WD-40. Nanieś niewielką ilość na szmatkę i przetrzyj klucz, omijając rękojeść.

 

JAK PRZECHOWYWAĆ KLUCZ?

Klucz możesz przechowywać w skrzynce wraz z innymi narzędziami. Możesz także wozić go w samochodzie np. w specjalnym organizatorze, a nawet luzem w bagażniku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Klucz do kół teleskopowy 17/19 Moje Auto Virage”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *