Kompresory samochodowe, pompki i węże do pompowania kół

Szukasz kompresora samochodowego? Czytaj więcej…

Kompresory samochodowe, pompki i węże do pompowania kół

Stan kół naszego auta jest niezwykle istotny nie tylko dla komfortu naszej jazdy, ale również dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Często bagatelizujemy okresowe sprawdzanie ich stanu i nie zawsze przywiązujemy odpowiednia wagę do ich napompowania. Bierze się to również stąd, że kompresory dostępne na stacjach nie zawsze są dostępne lub sprawne. Dlatego warto zapoznać się z ofertą naszej hurtowni motoryzacyjnej AltiGroup i zakupić własny kompresor lub pompkę, aby stan naszych opon już zawsze był nienaganny.

Pompka czy kompresor – co lepsze?

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Najpopularniejsze z nich to pompka nożna tradycyjna oraz kompresor samochodowy. Podstawową różnicą jest źródło zasilania obu urządzeń. W przypadku pompki wystarczy jedynie siła naszych mięśni. Oczywiście jest to rozwiązanie, które wymaga od nas niemałego wysiłku, jednak pompki pozwalają na użycie ich w każdych warunkach, niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujemy.

W przypadku kompresorów samochodowych nie musimy się w ogóle wysilać. Wystarczy tylko źródło zasilania, aby urządzenie wykonało całą prace za nas. Rozwiązanie to ma jednak podstawową wadę – aby działało musimy znaleźć źródło zasilania. Kompresory nie są również przystosowane do pracy w złą pogodę taką jak ulewa czy śnieżyca. Warto brać to pod uwagę podczas kupowania swojego urządzenia.

Kompresory i pompki w AltiGroup

W naszym sklepie internetowym AltiGroup posiadamy szeroki wybór kompresorów i pompek samochodowych, które pozwolą nam na bezpieczeństwo i niezależność. Bez względu na to, jakie są nasze kryteria wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy również szeroki wybór węży do pompowania kół, które pozwolą na dopasowanie urządzenia do Twojego samochodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9