Latarki

W swoim asortymencie posiadamy profesjonalne latarki LED. Spośród nich możemy wyróżnić: latarki warsztatowe, latarki samochodowe oraz latarki domowe.

Czym charakteryzują się latarki LED i lampy inspekcyjne?

Każda z nich jest latarką LED o dużej mocy. Latarka TIROSS jest to latarka akumulatorowa ładowalna, cechuje się wysoką wydajnością. Posiada zasięg aż 120 metrów. Jej strumień światła jest bardzo intensywny, idealnie sprawdzi się jako latarka myśliwska.

Bosma producent żarówek i latarek specjalizuje się w produkcji żarówek, tworzy również bardzo mocne latarki. Latarka długopisowa Bosma idealnie sprawdzi się jako latarka taktyczna. Posiada bardzo skuteczne i wygodne mocowania: klips oraz magnes. Zasilana jest na trzy baterie AAA czyli tradycyjne paluszki, które są dołączone do zestawu, jest w stanie świecić aż 7 godzin.

Latarka warsztatowa Ring jest to wyjątkowy produkty. Posiada wbudowaną lampę o strumieniu światła 100 lumenów oraz latarkę o mocy 16 lumenów. Jest to produkt, który przyda się każdemu majsterkowiczowi. Ciągle powiększamy ilość i rodzaje posiadanych przez nas latarek. Czy wprowadzimy serię latarek wojskowych lub latarek nurkowych? To zależy od tego jakie będą potrzeby naszych klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2