Linki bagaznika pająk 80 cm Gumowy Ekspander Ośmioramienny Moje Auto Virage

6,90  brutto

  • Uniwersalny, przeznaczony do mocowania bagażu na bagażnikach dachowych, przyczepach samochodowych
  • Wydłuża się dwukrotnie, zwiększając tym samym możliwości jego wykorzystania
  • Każdy koniec ekspandera zakończony jest solidnym, metalowym hakiem

Brak w magazynie

EAN: 5905694010548

Opis

Linka do mocowania bagażu w bagażniku, tzw. ośmioramienny ekspander Moje Auto Virage wykonany jest z elastycznego, ale niezwykle mocnego materiału, który rozciąga się, jednak jest odporny na przetarcia i zerwanie

Zwiększa swoją długość dwukrotnie, a więc można go wykorzystać do zabezpieczenia ładunku o dużych rozmiarach. Przeznaczony jest do mocowania bagażu na przyczepach samochodowych i bagażnikach dachowych. Ma długość 80 cm i posiada 8 ramion, z których każdy zakończony jest hakiem, służącym do mocowania. Ekspander można wykorzystać zarówno w samochodach osobowych, jak i też dostawczych.

Okazjonalny lub regularny transport większych ładunków, które nie mieszczą się w bagażniku Twojego samochodu, wymaga odpowiedniego jego zabezpieczenia. Sposób transportu regulują przepisy ruchu drogowego, a za ich nieprzestrzeganie przewidziane są mandaty i kary pieniężne. Bagaż musi być zawsze zabezpieczony w taki sposób, aby nie zagrażał innym uczestnikom ruchu, a jego transport był bezpieczny również dla samego kierowcy. Najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania, jak pasy i siatki do mocowania. Doskonałym sposobem na „mocne trzymanie” jest też Moje Auto Virage VIRAGE- Gumowy Ekspander Ośmioramienny 80 cm.

W celu zabezpieczenia ładunku rozłóż na nim ekspander. Centralną część produktu umieść na samym środku ładunku. Dzięki zdolności dwukrotnego zwiększania swojej długości oraz aż 8 ramionom z hakami produkt pozwoli zabezpieczyć nawet duże ładunki.
Kolejnym krokiem w celu zabezpieczenia ładunku jest mocowanie haków. Każde z ramion ekspandera zakończone jest metalowymi hakami. Przymocuj każdy z nich np. w przypadku przyczepy do jej boków. Jeśli przewozisz transport na innym pojeździe, zaczep haki o stabilną część jego konstrukcji.

Po zamocowaniu wszystkich haków upewnij się, że wszystko solidnie i mocno się trzyma. Obejdź cały ładunek dookoła i sprawdź każde z ramion. Jeśli bagaż trzyma się wystarczająco mocno, możesz bezpiecznie ruszać w drogę.

Po skorzystaniu z produktu czas na pozbycie się pozostałości z opakowania. Ponieważ do pakowania ekspandera wykorzystano dwa rodzaje surowca, nie zapomnij o segregacji śmieci. Tekturę wyrzuć do niebieskiego kubła, a plastikową folię do żółtego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Linki bagaznika pająk 80 cm Gumowy Ekspander Ośmioramienny Moje Auto Virage”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *