Opaski plastikowe - trytytki

Szukasz sposobu na trwałe połączenie? Czytaj więcej…

Opaski mocujące plastikowe – trytytki

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę kolorowych plastikowych opasek zaciskowych różnego rozmiaru, potocznie zwanych trytytkami. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i służą do trwałego łączenia np. kabli. Cechą charakterystyczną trytytki jest mechanizm zapadkowo-zębatkowy, który zapobiega rozsuwaniu się kabli. Trytki można ze sobą łączyć, wpinając początek jednej w koniec drugiej opaski. Zastosowanie trytytki Poniżej prezentujemy najpopularniejsze zastosowania plastikowej opaski zaciskowej:

Łączenie kabli, Naprawianie drobnych awarii, pęknięć, np. zderzaka, osłony przegubu czy nadkola, Łączenie przedmiotów lub elementów, Militarne – trytytki są stosowane przez policjantów, ochroniarzy i straż graniczną jako kajdanki, Opony – trytytki stosuje się również na koła rowerowe oraz samochodowe zamiast łańcuchów w celu zwiększenia przyczepności, np. zimą na śniegu lub lodzie oraz w ciężkim terenie (błoto, piach).

Tak naprawdę we właściwym zastosowaniu trytytki ogranicza nas tylko wyobraźnia. Z pewnością posiadając ja w swoim warsztacie, znajdziemy dla niej odpowiednie zadanie. Na co zwrócić uwagę kupując opaski zaciskowe? Koniecznie zwróć uwagę na ich rozmiar. Odpowiednio dobrane opaski zaciskowe są kluczem do sukcesu. Zastanawiasz się gdzie kupić dobre trytytki? W naszej firmie znajdziesz szeroki wybór różnych opasek zaciskowych, które możesz dowolnie wykorzystać. Zapoznaj się również z ofertą innych opasek metalowych dostępnych w naszej hurtowni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22