Podnośniki samochodowe

Jaki lewarek wybrać? Czytaj więcej…

Podnośniki samochodowe

Brak podnośnika samochodowego może stanowić zmorę każdego kierowcy w sytuacjach, gdy trzeba awaryjnie wykonać jakąś pracę przy samochodzie. Są one nieocenione nie tylko wtedy, gdy musimy wymienić koło, ale przydają się również do innych drobnych prac koło samochodu. W naszym sklepie internetowym AltiGroup znajdziesz modele podnośników samochodowych, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Jaki podnośnik wybrać?

Na rynku dostępnych jest kilka modeli podnośników, które nieco różnią się konstrukcją, jednak ich działanie jest w zasadzie bardzo zbliżone. Zapoznaj się z opisami poszczególnych rodzajów i wybierz odpowiedni dla siebie:

  • Podnośnik trapezowy – jest jedną z podstawowych propozycji pozwalających na wymianę np. przebitej opony podczas jazdy. Lewarki tego typu często znajdują się w wyposażeniu samochodu, jeżeli już producent przewidział jego obecność. Nadaje się do prostych zabiegów, jeżeli jednak szukasz czegoś stabilnego, wybierz inny model.
  • Podnośnik słupkowy – jest propozycją dla zainteresowanych w większym stopniu pracami przy samochodzie, pozwala na szybkie unoszenie i opuszczanie pojazdu. Mimo stabilnej konstrukcji z łatwością zmieścimy go w bagażniku każdego pojazdu. Dodatkowo są to modele, które są w stanie unieść nawet 30 ton.
  • Podnośnik hydrauliczny żaba – są to proste w obsłudze i uniwersalne podnośniki samochodowe, które pozwalają na dużą stabilność. Ich konstrukcja pozwala używać ich nawet do pojazdów o niskim zawieszeniu.

Podnośniki w sklepie AltiGroup

Podnośnik jest przyrządem, który warto mieć w wyposażeniu swojego samochodu, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem majsterkowania, czy chcesz być tylko ubezpieczony na wypadek awarii. Wybierz któryś z modeli dostępnych w naszym sklepie!

Sprawdź również oleje hydrauliczne do podnośników

Wyświetlanie jednego wyniku