Rękawice robocze

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas pracy. Czytaj więcej…

Rękawice robocze

W naszym sklepie AltiGroup znajdziesz bogatą ofertę rękawic ochronnych, które zagwarantują Ci właściwą ochronę rąk podczas różnego rodzaju prac. Posiadamy rękawice ochronne, nitrylowe, gospodarcze, a także inne rodzaje, które znajdą Państwo poniżej.

Jakie rękawice wybrać?

Na rynku mamy szeroki wybór rękawic, które chronią nasze dłonie przed różnego rodzaju substancjami i czynnikami. Możemy podzielić je w zależności od kategorii:

  • Rękawice robocze i ochronne kategoria I – stosujemy je wyłącznie w warunkach niskiego ryzyka. Są one zabezpieczeniem przed uszkodzeniami naskórka, a także temperaturą, która nie przekracza 50 stopni Celsjusza. Poprawiają one komfort pracy i chronią przed brudem. Do modeli, które możemy zaliczyć do tej kategorii, należą np. rękawice gumowe, rękawice nitrylowe lub rękawice wampirki.
  • Kategoria II – stosujemy je w sytuacjach, które są klasyfikowane jako te niskiego ryzyka. Zaliczamy do tej kategorii modele, które stosujemy podczas prac mechanicznych i stanowią one ochronę np. przed ścieraniem czy przecięciem. Najczęściej są to np. rękawice skórzane.
  • Kategoria III – są to specjalistyczne rękawice, które powinny być zatwierdzone przez inspektora BHP. Możemy stosować je przy substancjach chemicznych oraz w sytuacjach wysokiego zagrożenia.

Rękawice ochronne – wybierz odpowiedni sprzęt

Jak widzisz, w tej kategorii znajdziesz pełen przekrój produktów, które zapewnią Ci ochronę przed różnymi czynnikami. Możesz również zapoznać się z innymi ofertami naszych środków ochrony osobistej, takimi jak maseczki czy przyłbice.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26