Ściągaczki do wody

Poznaj skuteczny sposób na ściąganie nadmiaru wody z szyb! Czytaj więcej…

Ściągaczki do wody

W naszym sklepie AltiGroup znajdziesz wiele modeli ściągaczek do wody, które powinny stanowić jeden z elementów obowiązkowego wyposażenia pojazdu. Pomagają one usuwać nadmiar płynów z szyb, co zapobiega powstawaniu zacieków. Jest to narzędzie, które usprawnia mycie szyb i okien.

Dlaczego warto kupić ściągacz do wody?

Ściągacze do wody w precyzyjny i szybki sposób zbierają nadmiar płynów i brudu z powierzchni szyb samochodowych. Dzięki temu, że są wykonane z elastycznej gumy, doskonale przylegają do powierzchni, co sprawia, że dokładnie zbierają płyny. Zapobiega to powstawaniu zacieków, a także zbierania się nadmiaru brudu. Ściągacze do wody umożliwiają zadbanie o higienę całej szyby samochodowej, również tam, gdzie nie sięgają zwykłe wycieraczki.

Ściągaczka do wody zakończona gumą

Jest to zdecydowanie najpopularniejszy model zagarniaczy do wody. W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz duży wybór ściągaczek tego typu, o różnym stopniu wyprofilowania. Warto wiedzieć, że są to narzędzia przeznaczone również do użytku w domu, np. do usuwania wody z kabin prysznicowych lub okien. Umożliwia to zachowanie czystości w naszym otoczeniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4