Szczotki, pędzelki, szmatki, aplikatory, ściereczki i gąbki

Odpowiednie kosmetyki to nie wszystko. Zadbaj o dobre akcesoria do czyszczenia pojazdu! Czytaj więcej…

Szczotki, pędzelki, szmatki, aplikatory, ściereczki i gąbki

Odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji samochodu to nie wszystko. Nasz domowy warsztat powinien być wyposażony również w inne akcesoria, które umożliwią ich efektywne rozprowadzanie oraz inne zabiegi pielęgnacyjne w naszym samochodzie. W tej kategorii znajdziesz szeroką ofertę szczotek, pędzelków oraz ściereczek, a także innych akcesoriów, które pozwolą na profesjonalne czyszczenie pojazdu.

Jaki rodzaj gąbki wybrać?

Produkty do czyszczenia samochodu możemy podzielić na kilka kategorii, w zależności od tego, do czego chcemy je używać. Najczęściej spotykamy się z podziałek akcesoriów na te do:

  • Czyszczenia wnętrza samochodu,
  • Czyszczenia i pielęgnowania karoserii i nadwozia,
  • Pielęgnacji i czyszczenia szyb.

Nie powinniśmy używać jednego akcesorium np. do czyszczenia szyb oraz karoserii i nadwozia, gdyż może powodować to przedostawanie się drobnych zanieczyszczeń, a w efekcie np. porysowania powierzchni.

Dodatkowo możemy podzielić akcesoria według innego kryterium:

  • Akcesoria do czyszczenia na mokro – np. gąbki do mycia karoserii,
  • Do polerowania pojazdu – często są to rękawice bądź specjalne chusteczki,
  • Do czyszczenia na sucho – są to pędzelki oraz szczotki, których głównym zadaniem jest pozbycie się kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń.

Akcesoria do czyszczenia samochodu

W naszym sklepie AltiGroup znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów do czyszczenia samochodów, które pozwolą Ci w skuteczny i efektywny sposób pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Sprawdź również koniecznie naszą ofertę chemii samochodowej, gdzie znajdziesz odpowiednie środki dedykowane do mycia auta.

Wyświetlanie 1–36 z 109 wyników