Moje Auto Detailer Aplikator do opon z osłoną

10,47  brutto

  • Ergonomiczna osłona chroniąca dłonie przed zabrudzeniem,
  • Precyzyjna aplikacja produktu,
  • Wysokiej jakości gąbka,
  • Wygodne użytkowanie,
  • Idealne dopasowanie do powierzchni opony.

Na stanie

EAN: 5905694022190

Opis

Moje Auto Detailer Aplikator do opon z osłoną to bardzo wygodne narzędzie znacznie ułatwiające pielęgnację opon

Doceniane przede wszystkim przez profesjonalne studia detailingu z uwagi na swoją wygodę i precyzję w aplikacji. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje doskonałe trzymanie w dłoni. Wysokiej jakości gąbka o idealnych wymiarach i kształcie zapewnia precyzję w aplikowaniu dressingu. To wszystko przekłada się na zadowalający efekt końcowy, który możesz osiągnąć również w swoim garażu. To produkt, który z pewnością zadowoli każdego freaka motoryzacji!

Profesjonalny aplikator do opon z osłoną. Aplikator dopasowuje się do powierzchni opony, dzięki temu z łatwością i precyzyjnie rozprowadzisz preparat na oponie. Ergonomiczna osłona chroni ręce przed zabrudzeniem.

 

NANIEŚ PREPARAT NA APLIKATOR

Aby przejść do procesu aplikacji dressingu do opon, należy usunąć plastikowy element zabezpieczający gąbkę. Chwyć plastikową główkę aplikatora i wysuń go z osłonki. Odłóż element zabezpieczający w bezpieczne miejsce. Następnie przekręć aplikator do góry gąbką. Nanieś równomiernie na gąbkę odpowiednią ilość preparatu do dressingu opon.

 

ROZPOCZNIJ PROCES DRESSINGU

Rozprowadź delikatnie produkt na zewnętrznej części opony. Wykonując kilka ruchów, wetrzyj środek w zewnętrzną część opony, omijając bieżnik. Dopasowany kształt pozwoli precyzyjnie nanieść preparat. Powtórz czynność na wszystkich kołach. Pamiętaj, by na każdą oponę nakładać nową porcję dressingu i wmasować delikatnie preparat w zewnętrzną jej część. Prawidłowo pokryte opony nabiorą intensywnego koloru.

 

ZABEZPIECZ I SCHOWAJ APLIKATOR

Po zakończeniu prac wystarczy założyć z powrotem plastikową osłonę na gąbkę aplikatora. Tak zabezpieczony aplikator można swobodnie przechowywać wraz z innymi narzędziami czy szmatkami bez obaw o zabrudzenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Detailer Aplikator do opon z osłoną”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *