Uchwyty do telefonu i nawigacji

Szukasz uchwytu na telefon? Czytaj więcej…

Uchwyty do telefonu i nawigacji

W dzisiejszych czasach niemal każdy kierowca posiada komplet aplikacji nawigujących w swoim telefonie. Pomagają one nie tylko w wyjazdach służbowych, ale również w codziennym życiu, gdzie często potrzebujemy odnaleźć najlepszą drogę z punktu A do punktu B. Korzystanie z nawigacji samochodowej bez uchwytu na telefon może powodować tragiczne w skutkach konsekwencje, takie jak rozkojarzenie na drodze, czy nawet wypadki i kolizje. Właśnie dlatego uchwyt na telefon do samochodu powinien być jednym z elementów wyposażenia Twojego auta.

Jaki uchwyt na telefon wybrać?

W ofercie naszego sklepu AltiGroup znajdziesz szeroki wybór uchwytów do telefonu i nawigacji. W zależności od tego, gdzie chcemy zamocować nasze akcesorium, możemy uchwyty podzielić na kilka kategorii:

  • Uchwyty do montażu na szybę – wyposażone w przyssawkę, która pozwala na skuteczne przytwierdzenie go do przedniej szyby naszego pojazdu. Dzięki takiemu sposobowi zamontowania telefonu możemy spoglądać na mapę bez odrywania wzroku od drogi.
  • Uchwyty samochodowe do kratki nawiewu – są one przytwierdzane za pomocą specjalnego klipsa do kratki nawiewu naszego pojazdu. Rozwiązanie to pozwala na maksymalne wykorzystanie pola widzenia w naszym samochodzie. Dodatkowo telefon jest w zasięgu naszej ręki.
  • Uchwyty samochodowe do deski rozdzielczej – mocowane na desce rozdzielczej. Zaletą tego uchwytu jest z pewnością duża skuteczność uchwytu, gdyż mocowanie jest bardzo mocne.

Uchwyt na telefon do samochodu

Wszyscy wiemy, że przeglądanie telefonu podczas jazdy jest nieodpowiedzialne. Jednak w sytuacjach, gdy korzystamy z mapy na naszym smartfonie, dobrze jest móc mieć ekran w widocznym miejscu, aby skupić się całkowicie na jeździe. Nie zwlekaj i zakup swój uchwyt na telefon już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6