Uniwersalny Uchwyt Samochodowy do Telefonu, GPS Moje Auto Virage

23,67  brutto

 • Mocna przyssawka pozwalająca na mocowanie do dowolnego podłoża
 • Obrotowa głowica umożliwiająca montaż w dogodnym położeniu
 • Eleganckie i modne wykończenie z miękka gumką na uchwycie i mocowaniu

Na stanie

EAN: 5905694010494

Opis

Moje Auto Virage Samochodowy Uniwersalny Uchwyt do GPS, iPhone, iPada, iPoda, Telefonu lub PDA dla każdego kierowcy

Super mocna przyssawka gwarantuje stabilne mocowanie niemalże do każdej płaskiej powierzchni. Dzięki uniwersalnym uchwytom oraz odpowiednio wyważonej sile nacisku, umieszczone w nim urządzenie mocno się trzyma. Ramiona uchwytu wyposażone zostały w miękką gumę, która gwarantuje bezpieczeństwo i zmniejsza wibracje w trakcie jazdy.

Uniwersalny uchwyt do GPs, iPhone, Telefonu, PDA Moje Auto Virage –  dedykowany dla kierowców samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Duża moc ssania umożliwia montaż na niemal dowolnej płaskiej powierzchni, jak np. deska rozdzielcza samochodu, szyba, drewno, metal, tworzywa sztuczne, a nawet płyta gipsowa. Końcówki mocujące wykończone są miękką gumą, umożliwiającą dokładniejsze dopasowanie się do kształtu mocowanego urządzenia. Siła zaciskających ramion nie spowoduje uszkodzenia urządzenia, natomiast zagwarantuje mocne i pewne utrzymanie urządzenia w pożądanej pozycji. Dzięki zastosowanej obrotowej głowicy istnieje możliwość dowolnego ustawiania zamocowanego urządzenia. W uchwycie można umieścić urządzenie o szerokości do 10,5 cm.

 

Jak stabilnie zamontować telefon w samochodzie?

 1. WYJMIJ PRODUKT Z OPAKOWANIA
  Uchwyt zamknięty jest w sztywnym, kartonowym pudełeczku. Po otwarciu wyjmij produkt. Nie wyrzucaj opakowania, może przydać się do późniejszego przechowania uchwytu, jeśli nie będzie używany.
 2. OCZYŚĆ MIEJSCE MONTAŻU
  Zanim przymocujesz uchwyt, upewnij się, że powierzchnia jest czysta i wolna od kurzu. Najlepiej jest przetrzeć ją czystą szmatką.
 3. ZAMOCUJ UCHWYT
  W celu zamocowania uchwytu na płaskiej powierzchni przyłóż przyssawkę, delikatnie dociskając. Następnie przekręć pokrętło na podstawie uchwytu do oporu. W ten sposób przyssawka dobrze złapie się powierzchni i zapewni stabilizację.
 4. ZAMONTUJ URZĄDZENIE
  Moje Auto Virage Samochodowy Uniwersalny Uchwyt do GPs, iPhone, Telefonu, PDA pozwala na zamontowanie różnego rodzaju urządzeń. Dzięki odpowiedniej rozpiętości ramion możesz umieścić dowolne urządzenie o szerokości aż do 10,5 cm! Wystarczy ścisnąć tylne motylki, aby rozszerzyć ramiona uchwytu i umieścić w nich np. telefon. Następnie poluzuj ramiona, aby mogły stabilnie chwycić urządzenie i gotowe.
 5. WYREGULUJ POZYCJĘ
  Dzięki obrotowej głowicy możesz dowolnie regulować pozycję urządzenia umieszczonego w uchwycie. Wystarczy przekręcić telefon, aby ustawić go w pożądanej pozycji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Uniwersalny Uchwyt Samochodowy do Telefonu, GPS Moje Auto Virage”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *