MOTOR LIFE Uszlachetniacz oleju i metalu 250 ml

39,00  brutto

Brak w magazynie

EAN: 2002

Opis

Uszlachetniacz metalu i oleju Motor Life 250 ml

Wzbogaca metal obecny praktycznie wszędzie wokół nas – wybierają go mechanicy na rajdach, gdzie z łatwością utrzymuje sprawność wielu ważnych elementów jak np. turbosprężarki, ale także jest stałym wyposażeniem wielu prywatnych garaży. Nic dziwnego – produkt ten zapewnia odpowiednie smarowanie wielu ważnym elementom, jak silnik czy skrzynia biegów.

Motor Life to uszlachetniacz do metalu stosowany jest zarówno przez profesjonalistów jak i przez “niedzielnych” kierowców.

Produkt ten znacząco zwiększa trwałość wielu elementów redukując tarcie. Niweluje także “suchy start”, który jest odpowiednikiem przejechania nawet 400 km dodatkowo!. Czy nie jest więc to szybki sposób na wydłużenie trwałości wielu elementów? Wspomniany wyżej “suchy start” to prawdziwa zmora kierowców. Mowa o nim w sytuacji, gdy w momencie rozruchu silnika olej nie dotarł do wszystkich elementów sprawiając, że występujące tarcie jest dużo większe, niż podczas pracy odpowiednio nasmarowanego silnika. Uszlachetniacz do oleju Motor Life utrzymuje się na podzespołach silnika zapewniając odpowiednie smarowanie. Produkt ten może być użyty także w innych podzespołach, gdzie wymagane jest smarowanie, jak skrzynia biegów czy wspomaganie układu kierowniczego.

Motor Life a suchy start silnika

Suchy start występuje, gdy przy rozruchu silnika część jego elementów nie otrzymała jeszcze odpowiedniej ilości oleju, a co za tym idzie fragmenty te są dużo bardziej podatne na tarcie. Mówi się, że każdy suchy start silnika odpowiada nawet do 400 przejechanym kilometrom, dlatego też zaleca się stosowanie Motor Life, który pozostaje na zimnym silniku chroniąc go przed uszkodzeniami. Preparat ten nie zawiera teflonu ani żadnych ciał stałych.

 

Motor Life – ogólna charakterystyka uszlachetniacza do silnika i skrzyń biegów

  • Po zastosowaniu preparatu metal zachowuje swoje właściwości plastyczne.
  • Produkt jest szczególnie polecany do wlewania do oleju napędowego – preparat smaruje wtedy wszystkie ważne elementy wtryskiwaczy i pompy wtryskowej.
  • Wydłuża żywotność posmarowanych elementów.
  • Preparat chroni metal łącząc się z nim na bazie molekularnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MOTOR LIFE Uszlachetniacz oleju i metalu 250 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *