XERAMIC Ceramiczna ochrona silnika – dodatek do silnika 500ml

81,16  brutto

Na stanie

SKU: ATASXER500 Kategoria: Producent:

Opis

XERAMIC Ceramiczna ochrona silnika – dodatek do silnika 500ml

 

Xeramic Ceramiczna Ochrona Silnika odczuwalnie zwiększa osiągi silnika i gwarantuje wzrost jego mocy. Badania przeprowadzone przez renomowany Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) potwierdzają, iż stosowanie preparatu Ceramiczna Ochrona Silnika co 50.000km, powoduje spadek zużycia paliwa o co najmniej 7%, zwiększenie mocy silnika o 4% i polepszenie przyspieszenia o 8%. Preparat ten, dzięki zastosowaniu materiału ceramicznego, daje wyjątkowe efekty nieporównywalne z żadnym innym produktem.

Cząsteczki materiału ceramicznego przywierają do metalowych części silnika zapewniając im maksymalna ochronę, szczególnie podczas rozruchu zimnego silnika. Produkt może być stosowany we wszystkich typach jednostek napędowych (po przebiegu 5.000 km) i dodawany do olejów mineralnych, syntetycznych i półsyntetycznych. Zapewnia długotrwała ochronę silnika i gwarantuje wzrost jego mocy.

Poprzez zmniejszenie tarcia dodatkowo uzyskuje bardziej efektywne spalanie paliwa, co powoduje oszczędności w jego zużyciu i zmniejszenie emisji szkodliwych gazów wydechowych (CO, HC). Produkt bezpieczny dla katalizatorów spalin, nie zapycha filtrów i kanalików olejowych. Opakowanie 250 ml przeznaczone jest do silników o pojemności miski olejowej do 4 l oleju; opakowanie 500 ml dla pojemności powyżej 4 l oleju.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „XERAMIC Ceramiczna ochrona silnika – dodatek do silnika 500ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *