Moje Auto Preparat do czyszczenia klimatyzacji 300 ml

20,98  brutto

  • Skutecznie czyści układ klimatyzacji,
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy,
  • Do wszystkich modeli samochodów.

Na stanie

EAN: 5905694001645

Opis

Preparat do czyszczenia klimatyzacji Moje Auto to najwyższej jakości preparat pozwalający na efektywne oczyszczenie układu klimatyzacyjnego w samochodzie

Eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich powstawaniu przez długi czas. Minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii i grzybów. Co 6 miesięcy zaleca się użycie preparatu Nanosilver do czyszczenia klimatyzacji o działaniu bakteriobójczym.
Zadbaj o sprawne działanie klimatyzacji w swoim samochodzie
Klimatyzacja w samochodzie wpływa na komfort jazdy i zapewnia optymalne warunki do jazdy. Nieprawidłowe jej użytkowania sprzyja jednak rozwojowi bakterii i grzybów, które są wydmuchiwane do wnętrza samochodu. Aby temu zapobiec, konieczne jest regularne czyszczenie klimatyzacji. Potrzebujesz do tego odpowiedniego środka, jakim jest preparat do czyszczenia klimatyzacji Moje Auto.

Preparat do czyszczenia klimatyzacji jest najwyższej jakości preparatem pozwalającym na efektywne oczyszczenie układu klimatyzacyjnego w samochodzie. Eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich powstawaniu przez długi czas.

Regularne czyszczenie klimatyzacji zapobiega rozwojowi bakterii oraz grzybów, które odpowiedzialne są za nieprzyjemny zapach po włączeniu klimy. Sięgając po profesjonalne preparaty czyszczące, możesz nie tylko usunąć nieprzyjemne zapachy, ale także skutecznie oczyścić układ klimatyzacji. Moje Auto Preparat do czyszczenia klimatyzacji sprawdzi się przy wszystkich modelach samochodów, a jego skuteczność zapobiegnie namnażaniu się drobnoustrojów.

 

Jak czyścić układ klimatyzacji?

WYŁĄCZ KLIMATYZACJĘ ORAZ USTAW NAWIEW

Moje Auto Preparat do czyszczenia klimatyzacji pracuje na obiegu wewnętrznym, ale przy wyłączonej klimatyzacji. Dlatego też pierwszym krokiem jest bezwzględne wyłączenie klimatyzacji. Następnie ustaw nagrzewnicę na zimny nawiew i obieg wewnętrzny.

 

WYJMIJ FILTR PRZECIWPYŁKOWY

Następnym krokiem jest wyjęcie filtru przeciwpyłkowego systemu klimatyzacji. Najczęściej znajduje się on pod deską rozdzielczą po stronie pasażera. Wyjęcie go nie jest trudne i nie wymaga zwykle dodatkowych umiejętności.

 

URUCHOM WENTYLACJĘ

Teraz uruchom wentylator na maksymalną moc. Pamiętaj, by ustawiony pozostał obieg wewnętrzny oraz zimny  nadmuch powietrza.

 

UŻYJ PREPARATU DO CZYSZCZENIA KLIMATYZACJI MOJE AUTO

Przed użyciem Moje Auto Preparat do czyszczenia klimatyzacji należy mocno wstrząsnąć, aby składniki dokładnie się wymieszały. Następnie umieść końcówkę rurki dozującej preparat bezpośrednio w środku głównego kanału dolotowego klimatyzacji (tam skąd wyciągałeś filtr). Dozuj preparat, stosując długie serie rozpylania, aż do momentu zużycia całej zawartości pojemnika.

 

WYŁĄCZ DMUCHAWĘ I ODCZEKAJ 15 MIN

Po zużyciu całej zawartości preparatu należy wyłączyć dmuchawę i odczekać około 15 minut. Po upływie tego czasu uruchom klimatyzację, a na koniec dobrze wywietrz samochód.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Preparat do czyszczenia klimatyzacji 300 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *