Moje Auto Virage Kable rozruchowe 400A 2,5m

22,89  brutto

Brak w magazynie

EAN: 5905694015949

Opis

Moje Auto Virage Kable rozruchowe 400A 2.5m

Przewody rozruchowe przeznaczone są do wspomagania rozruchu pojazdu z rozładowanym akumulatorem przy pomocy prądu pobieranego z akumulatora innego pojazdu.Parametry przewodów rozruchowych muszą być odpowiednie do wielkości prądu pobieranego przez rozrusznik akumulatora.

 

Podłączanie przewodów i uruchamianie pojazdu:

  1. Ustaw pojazdy tak, aby się ze sobą nie stykały.
  2. Wyłącz wszystkie odbiorniki prądu.
  3. Dźwignię skrzyni biegów w obu pojazdach powinny być ustawione w pozycji „luz”.
  4. Podłącz czerwony zacisk do plusowych (+) klem w obu akumulatorach (w pierwszej kolejności do akumulatora uruchamianego pojazdu, a następnie do akumulatora pomocniczego).
  5. Podłącz czarny zacisk do minusowych (-) klem w obu akumulatorach (w pierwszej kolejności do akumulatora pomocniczego, a następnie do akumulatora uruchamianego).
  6. Sprawdź, czy żaden z przewodów nie dotyka elementów silnika będących w ruchu.
  7. Uruchom rozrusznik pojazdu z rozładowanym akumulatorem. Nie należy używać przewodów dłużej niż 10-15 sekund do rozruchu silnika.
  8. Poczekaj ok. 1 minuty i spróbuj ponownie. Jeżeli rozruch nie powiódł się, możliwym powodem jest mechaniczne lub elektryczne uszkodzenie silnika.
  9. Po udanym rozruchu, przy pracujących silnikach, usuń zaciski odwracając procedurę poprzez zdjęcie minusowego (-) zacisku w pierwszej kolejności.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Virage Kable rozruchowe 400A 2,5m”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *