Gąbka do mycia samochodów dwustronna brązowa Moje Auto Virage

3,54  brutto

  • Idealna do czyszczenia mocno zabrudzonych szyb samochodowych oraz karoserii, bez rysowania powierzchni
  • Jaśniejsza, bardziej szorstka strona gąbki doskonale usuwa owady
  • Wyjątkowo miękka nie powoduje zarysowań karoserii

Na stanie

EAN: 5905694011149

Opis

Moje Auto Virage Gąbka samochodowa prostokątna dwustronna „brązowa” przeznaczona jest do mycia szyb oraz karoserii samochodowych

Posiada dwie różne powierzchnie, jaśniejsza strona doskonale sprawdza się do zmywania owadów z karoserii i szyb samochodowych. Ciemniejsza jest delikatniejsza i z powodzeniem możesz ją wykorzystać do mycia karoserii samochodu i szyb. Usuniesz z nich typowe zabrudzenia, wynikające z codziennego korzystania z samochodu. Gąbka wykonana jest z miękkiego tworzywa sztucznego, jest bezpieczna dla karoserii, szyb i wszelkich innych powierzchni zewnętrznych samochodu. Świetnie sprawdzi się w okresie letnim, jak i też jesiennym i wiosennym.

Kierowca kontra insekty – to bitwa, która najczęściej odbywa się w letnie dni, po wyprawie za miasto. Owady nie tylko szpecą Twój samochód, ale też ograniczają widoczność. Osadzają się zarówno na karoserii, jak też na szybach. Są szczególnie uciążliwe w przypadku jasnej karoserii. Problem pojawia się również w przypadku plam po rozbitych owadach na reflektorach. Rozszczepiają światło, przez co oślepiają kierowców, jadących z naprzeciwka. Owady na Twoim samochodzie stwarzają więc niebezpieczeństwo zarówno dla Ciebie, jak też innych uczestników ruchu. Ta dwustronna gąbka pomoże ci uporać się z każdym brudnym problemem.

 

JAK UŻYWAĆ GĄBKI?

Moje Auto Virage Gąbka samochodowa prostokątna dwustronna „brązowa” wykorzystywana jest do mycia ręcznego. W tej kategorii najlepiej sprawdza się mycie metodą „na dwa wiadra”. W jednym przygotuj roztwór myjący, a w drugim czystą wodę. Następnie zamocz gąbkę w roztworze myjącym i bez wyciskania nanieś preparat na karoserię. Wykonując delikatne, okrężne ruchy usuń zabrudzenia z powierzchni. Kiedy cały roztwór z gąbki zostanie wyciśnięty, zamocz ją w wiadrze z czystą wodą. Wypłucz dokładnie gąbkę, aby usunąć z niej ewentualne drobinki brudu. Wyciśnij i powtórz czynność. Wykonuj te kroki, aż do umycia całego samochodu. Pamięta, by przed myciem dokładnie spłukać większe zabrudzenia np. błoto!

 

JAK CZYŚCIĆ PRODUKT?

Moje Auto Virage Gąbka samochodowa prostokątna dwustronna „brązowa” po użyciu wymaga dokładnego czyszczenia. Jednak nie jest to wcale skomplikowane. Wystarczy dokładnie wypłukać ją kilkukrotnie pod bieżącą wodą. Gdy masz pewność, że gąbka jest czysta, wyciśnij ją i odstaw w przewiewne miejsce do całkowitego wyschnięcia.

 

JAK PRZECHOWYWAĆ GĄBKĘ SAMOCHODOWĄ?

Aby zapewnić długą żywotność produktu, należy zadbać również o prawidłowe jego przechowywanie. Moje Auto Virage Gąbka samochodowa prostokątna dwustronna „brązowa” przed zmagazynowaniem musi być w 100% sucha! Po wysuszeniu należy umieścić ją w pojemniku, może być wraz z innymi gąbkami. Zamknij pojemnik i odstaw na szafę. Nie należy trzymać gąbki rzuconej luzem, aby nie doszło do jej zabrudzenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gąbka do mycia samochodów dwustronna brązowa Moje Auto Virage”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *