Moje Auto Detailer Mikrofibra bezszwowa w pudełku zestaw 30 szt. ściereczek

51,93  brutto

  • Cięta laserowo, nie posiada szwów,
  • Bezpieczna dla czyszczonych powierzchni,
  • Wielozadaniowa.

Brak w magazynie

EAN: 5905694022305

Opis

Zestaw 30 bezszwowych ściereczek z mikrofibry. Cięta laserowo bezszwowa mikrofibra, która sprawdzi się zarówno podczas czyszczenia wnętrza, jak i na lakierze samochodu. Bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

 

UŻYJ ŚCIERECZEK DO DETAILINGU WNĘTRZA

Zestaw ściereczek z mikrofibry ciętych laserowo sprawdzi się przy detailingu wnętrza samochodu. Można je stosować na sucho, jak i na mokro. Dzięki cięciu laserowemu nie ma szwów i jest bezpieczniejsza w użyciu. Wystarczy wyjąć jedną ściereczkę i użyć np. do doczyszczania lub wcierania preparatów konserwujących. Mikrofibra świetnie zbiera zanieczyszczenia, sprawdzi się przy polerowaniu oraz zbieraniu nadmiaru preparatu.

 

WYKORZYSTAJ ŚCIERECZKI DO DETAILINGU ZEWNĘTRZNEGO

Ściereczki z mikrofibry cięte laserowo sprawdzą się również przy detailingu zewnętrznym. Możesz ich użyć między innymi do polerowania lakieru po woskach, Quick Detailerze czy usuwania pozostałości po pastach polerskich. Będzie również idealna do polerowania tworzyw sztucznych np. po dressingu. Cięcie laserowe zapewnia maksimum bezpieczeństwa dla polerowanych powierzchni.

 

PO UŻYCIU WYPIERZ I WYSUSZ

Ściereczki bezszwowe można prać i suszyć jak każdą inną mikrofibrę. Najlepiej stosować do tego specjalny szampon do prania mikrofibr. Pamiętaj, by wyprać ściereczkę od razu po zakończeniu prac. Nie należy dopuszczać do zaschnięcia preparatów czy zabrudzeń. Ściereczki pierz w temperaturze 40°C bez wybielaczy czy płynów zmiękczających. Pierz je zawsze w towarzystwie innych ścierek z mikrofibry. Susz naturalnie, rozwieszone na sznurku lub w suszarce bębnowej. Nigdy nie susz mikrofibry na kaloryferach!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Detailer Mikrofibra bezszwowa w pudełku zestaw 30 szt. ściereczek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *