RR CUSTOMS Active Foam – Piana aktywna 1L

(1 opinia klienta)

27,54  brutto

Na stanie

Opis

RR Customs Aktywna PianaRRC Active Foam z serii Car Wash o pojemności 1l.

Bardzo mocna aktywna piana do mycia zewnętrznego pojazdów. Świetnie nadaje się do wstępnego oprysku karoserii. Lepszy efekt usuwania brudu uzyskamy spryskując pistoletem pianowym i spłukując wodą pod ciśnieniem. Tak jak pozostała chemia od RR Customs aktywna piana posiada neutralne pH, przez co jest delikatna dla powłok ochronnych na karoserii (nie szkodzi woskom i powłokom ceramicznym). Stosowana nawet w proporcji 1:1 nie jest szkodliwa dla lakieru. :)

Aby uzyskać najlepszy efekt mycia samochodu najpierw spryskajmy go aktywną pianą RRC, spłuczmy wodą pod ciśnieniem, a później umyjmy szamponem RRC.

 

Jak stosować aktywną pianę od RR Customs?

  • Nie parkujemy w słońcu – najlepiej, jakby karoseria była zimna. Unikamy również mycia w pełnym słońcu, ponieważ karoseria za szybko wyschnie i zrobią się zacieki.
  • Najpierw przygotowujemy mieszankę wody z pianą – zazwyczaj są to proporcje 1:10 przy stosowaniu pianownicy podłączanej do myjki ciśnieniowej.
  • Spryskujemy samochód aktywną pianą RRC.
  • Zostawiamy pianę na kilka minut na karoserii.
  • Zanim aktywna piana RR Customs wyschnie spłukujemy wodą (jeśli mamy dostęp do myjki ciśnieniowej, warto z niej skorzystać).
  • Dla lepszego efektu myjemy dalej samochód gąbką lub specjalną rękawicą do mycia.

1 opinia dla RR CUSTOMS Active Foam – Piana aktywna 1L

  1. Grzegorz

    Jak dla mnie to najskuteczniejsza aktywna piana w normalnej cenie

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *