PLAK Uniwersalny płyn czyszczący 70% alkoholu 4 l

49,00  brutto

Brak w magazynie

Opis

Uniwersalny płyn do czyszczenia Plak 4 litry o zawartości alkoholu na poziomie 70%

+ GRATIS 2x MASECZKA

 

Płyn Czyszczący na bazie 70% alkoholu etylowego. Płyn ten to doskonały produkt czyszczący o bardzo szerokim zastosowaniu. PLAK Uniwersalny płyn czyszczący jest przeznaczony do usuwania trudnych i uciążliwych zabrudzeń. Używany regularnie zmniejsza ryzyko przenoszenia na przedmiotach szkodliwych bakterii i zarazków. Idealny do odtłuszczania i zapewnienia czystości powierzchniom zmywalnym, takim jak podłogi, blaty, glazura, parapety, różnego rodzaju laminaty i podobne powierzchnie. Polecany również do czyszczenia niewielkich elementów np. klamek, uchwytów, czy przyborów biurowych.

Sposób stosowania: Duże powierzchnie: Przetrzeć ściereczką lub mopem nasączonym preparatem i pozostawić do odparowania.

Mniejsze przedmioty: Nanieść na przedmiot za pomocą atomizera i ewentualnie dokładnie rozprowadzić czystą ściereczką, pozostawić do odparowania.

Zalecenia: Produkt stosować w temperaturze pokojowej. Przed użyciem na delikatnej powierzchni należy przeprowadzić test na niewidocznym fragmencie. Stosować z dala od źródeł zapłonu. Produkt posiada dużą zawartość alkoholu, dlatego może wysuszać skórę rąk, aby temu zapobiec zaleca się używanie rękawic ochronnych podczas użycia.

Pojemność: 4 litry

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PLAK Uniwersalny płyn czyszczący 70% alkoholu 4 l”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *