Moje Auto Preparat do usuwania smoły i żywicy 200 ml

10,21  brutto

Usuwa najtrudniejsze zabrudzenia
Bezpieczny dla lakieru
Działa szybko i skutecznie

Na stanie

EAN: 5905694008934

Opis

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do usuwania trudnych zabrudzeń z asfaltu, smoły i żywicy z powierzchni szklanych, elementów lakierowanych. Dzięki specjalnie opracowanej formule łączy w sobie skuteczność i szybkość działania z bezpieczeństwem w kontakcie z lakierem samochodowym. Nie pozostawia tłustych plam. Doskonały do czyszczenia szyb, reflektorów, zderzaków, spojlerów, karoserii.

 

Jak usunąć żywicę lub smołę z lakieru?

 • Krok 1
  WSTRZĄŚNIJ PREPARAT
  Przed użyciem produktu należy dobrze wymieszać składniki preparatu. W tym celu energicznie kilkukrotnie wstrząśnij pojemnikiem. Dokładne zmieszanie się składników zapewni optymalne działanie.
 • Krok 2
  SPRYSKAJ CZYSZCZONĄ POWIERZCHNIĘ
  Spryskaj czyszczoną powierzchnię preparatem z odległości 20 cm, pokrywając nim wszystkie elementy zabrudzone żywicą lub smołą. Produkt zawiera wygodny atomizer, dzięki czemu pozwala precyzyjnie nanieść środek.
 • WAŻNE! Nie należy stosować preparatu na elementach plastikowych!
 • Krok 3
  ODCZEKAJ OKOŁO 1 MINUTĘ
  Po naniesieniu środka należy pozostawić go na powierzchni przez około minutę. W tym czasie preparat zacznie działać, rozpuszczając uporczywe zabrudzenia.
 • WAŻNE! Nie należy pozostawiać produktu na lakierze dłużej niż 10 minut!
 • Krok 4
  SPŁUCZ CZYSZCZONĄ POWIERZCHNIĘ
  Po upływie minuty należy spłukać czyszczoną powierzchnię czystą wodą. Pozwoli to usunąć pozostałości produktu oraz rozpuszczone zabrudzenia.
 • Krok 5
  WYTRZYJ LAKIER
  Po spłukaniu preparatu lakier przecieramy do sucha czystą ściereczką. Preparat nie pozostawia smug ani tłustych plam, a zabrudzenia natychmiast zostają usunięte.
 • W razie konieczności powtórz wszystkie kroki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Preparat do usuwania smoły i żywicy 200 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *