K2 GRAVON LITE – Powłoka ceramiczna 50ml

(1 opinia klienta)

115,82  brutto

Brak w magazynie

Opis

Powłoka ceramiczna K2 GRAVON LITE 50ml

 

K2 Gravon Lite to najprostsza oraz najszybsza w aplikacji powłoka ceramiczna, która zabezpieczy lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.Powłokę można nakładać warstwowo zwiększając ochronę z każdą kolejną warstwą nawet do 2 lat.

Powłoka ceramiczna to doskonała alternatywa dla wosków samochodowych, a ze względu na doskonałe właściwości odpychania zabrudzeń można zmniejszyć częstotliwość mycia.

W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia lakieru. Jedyną możliwością usunięcia powłoki jest maszynowe spolerowanie. Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć.

Produkt K2 Gravon Lite 50 ml wystarczy na naniesienie 3 warstw na lakier + zabezpieczenie felg (w zależności od wielkości samochodu).

 

Jak korzystać z powłoki ceramicznej GRAVON LITE

 

Optymalne warunki nakładania:

  • Nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu.

 

Przygotowanie powierzchni:

  • Umyć i dokładnie osuszyć lakier, powierzchnia powinna być wolna od zabrudzeń.

 

Aplikacja:

  • Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 Klinet, używając mikrofibry – np. mikrofibra K2 Moli. Dokładnie wstrząsnąć butelkę i nałożyć 6 – 8 kropli na na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze. Nakładać krzyżowo, jednorazowo na maksymalnie 2 elementy. Po 5 – 10 minutach od nałożenia wypolerować powierzchnie przy pomocy mikrofibry (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża). Nie dopuszczać do wyschnięcia powłoki na lakierze. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę i nałożyć kolejną

 

Po aplikacji:

  • Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych.

1 opinia dla K2 GRAVON LITE – Powłoka ceramiczna 50ml

  1. Roman

    Mam troszkę starszy samochód, więc zdecydowałem się na trwałą powłokę ceramiczną. K2 Gravon Lite sprawdził się rewelacyjnie i dał trwały efekt. Plus za dobrą jakość za tą cenę.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *