Olej VALVOLINE SYNPOWER 5W40 1l.

32,89  brutto

Na stanie

SKU: VAL5W40SYNPOWER1 Kategoria: Tag:

Opis

VALVOLINE SynPower 5W40 to olej przeznaczony dla silników o dużej mocy.

Olej ten został stworzony wyłącznie z syntetycznej mieszanki, która bardzo dobrze sprawdza się w niskich temperaturach, a jej osiągi są znacznie lepsze niż zwykłych mineralnych olei silnikowych. Silniki, w których używany jest taki rodzaj oleju, znacznie sprawniej odpalają w zimę, a także rzadziej występuje w nich efekt tworzenia się tzw. szlamu, przez co wydłuża się jego żywotność. Oleje spełniają rolę czynnika smarującego silnik oraz chłodziwa.

Oleje silnikowe SynPower opracowano z zastosowaniem w pełni syntetycznych olejów bazowych i najbardziej zaawansowanej technologii addytywnej, dzięki czemu zapewniają one doskonałą wydajność, która przewyższa wymogi specyfikacji wiodących producentów samochodów.

Oleje silnikowe SynPower zaprojektowano w celu spełnienia wymagań silników następnej generacji technologicznej o zmniejszonym zużyciu paliwa, niższym poziomie emisji i dłuższych interwałach serwisowych. Oleje silnikowe SynPower zapewniają najlepszą ochronę silnika nawet w skrajnych temperaturach i warunkach pracy.

Klasyfikacja APISL/CF
Lepkość5W-30
APISL/CF
MB229.3
GMLL-A-025/B-025
BMWLL-01
VW502.00/505.00
Kraj pochodzeniaHolandia
Data produkcji2020r
Typ olejuSyntetyczny
Typ silnikaBenzynowy oraz Diesel

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej VALVOLINE SYNPOWER 5W40 1l.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *