CASTROL Olej przekładniowy SYNTRANS V FE 75W/80 GL-4+ 1L

69,31  brutto

Brak w magazynie

SKU: CASSYNFE Kategoria:

Opis

CASTROL Olej przekładniowy SYNTRANS V FE 75W/80 GL-4+ 1L

 

W pełni syntetyczny olej przekładniowy 75W-80 opracowany z myślą o zapewnieniu zwiększonej skuteczności w warunkach ekstremalnego ciśnienia w porównaniu do konwencjonalnych olejów GL4 oraz o doskonałej współpracy z synchronizatorami i korzyściach w zakresie oszczędności paliwa. Nadaje się do ręcznych skrzyń biegów, skrzyń biegów zespolonych z mechanizmem różnicowym i przekładnią główną, skrzyń rozdzielczych oraz przekładni głównych, dla których zalecana jest specyfikacja API GL4.

Zalecany przez Castrol do wszystkich 5- i 6-biegowych skrzyń ręcznych samochodów Volkswagen, Audi, Seat i Skoda.

 

Charakterystyka i korzyści:

  • Niska lepkość w połączeniu ze znakomitą ochroną przed zużyciem i skutecznością w warunkach ekstremalnego ciśnienia umożliwia uzyskanie oszczędności paliwa w trudniejszych warunkach eksploatacyjnych.
  • Wyjątkowo dobra charakterystyka płynięcia na zimno zapewnia dodatkową ochronę podczas rozruchu i poprawia gładkość zmiany biegów.
  • Doskonałe właściwości cierne ułatwiają pracę synchronizatorów, wydłużają ich żywotność i poprawiają komfort zmiany biegów.
  • Wysoka stabilność i odporność na ścinanie zapewnia zachowanie właściwości oleju przez cały okres jego eksploatacji.
  • Znakomita stabilność w wysokich temperaturach utrzymuje czystość przekładni, przedłużając żywotność oleju i elementów urządzenia.

 

Do manualnych skrzyń biegów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CASTROL Olej przekładniowy SYNTRANS V FE 75W/80 GL-4+ 1L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *