CASTROL EDGE Supercar 10W60 1L Olej silnikowy syntetyczny

50,53  brutto

 • API SN/CF
 • ACEA A3/B3, A3/B4
 • VW 501 01/505 00
 • Zatwierdzony do stosowania w modelu M BMW

Brak w magazynie

SKU: CAS10601L Kategoria:

Opis

CASTROL EDGE SUPERCAR Olej Silnikowy 10W60 1L TITANIUM

Olej 10W-60 charakteryzuje się przepływem odpowiadającym olejowi 10W od momentu rozruchu zimą, a jednocześnie chroni silnik jak olej 60W, gdy jednostka napędowa osiągnie pełną temperaturę pracy.

Czy Twój podręcznik przewiduje zastosowanie oleju 10W-60? Jeśli tak, oznacza to, że Twój działający pod wysokim ciśnieniem silnik o wysokich osiągach potrzebuje oleju, który wyróżnia się przepływem równie swobodnym, co olej 10W w niskich temperaturach, a zachowuje się jak olej 60W, gdy jednostka napędowa osiągnie już pełną temperaturę pracy.

Castrol EDGE Supercar 10W-60 to zaawansowany, w pełni syntetyczny olej silnikowy wzbogacony o technologię Fluid TITANIUM, która fizycznie zmienia zachowanie oleju pod ekstremalnym ciśnieniem.

Żaden inny pojazd nie jest w stanie przetestować oleju silnikowego tak jak supersamochód, który dysponuje niezwykle dużą mocą.

Olej silnikowy Castrol EDGE SUPERCAR został sprawdzony i przetestowany w samochodach o olbrzymiej mocy wykorzystujących najnowocześniejsze osiągnięcia branży motoryzacyjnej, a dodatkowo nadaje się do stosowania w pojazdach o wysokich osiągach do codziennej jazdy. Znajdź właściwy olej do swojego silnika.

Castrol EDGE 10W-60 wzmocniony technologią TITANIUM FST™ to gwarancja maksymalnych osiągów dla silników samochodów sportowych i wyczynowych oraz silników najnowszej generacji pracujących pod większymi obciążeniami i wymagających tym samym od olejów silnikowych niezwykłej wytrzymałości.

Z przeprowadzonych w sporcie motorowym badań wynika, że Castrol EDGE SUPERCAR jest bardziej wytrzymały, zmniejsza tarcie i zapewnia większą wytrzymałość silnika niż inne oleje Castrol, co pozwala mu uzyskiwać wysokie osiągi w chwilach dużego obciążenia. Dlatego Castrol EDGE SUPERCAR to oczywisty wybór zespołu Renault F1® Team. Każdy olej Castrol EDGE SUPERCAR powstaje w oparciu o naszą najlepszą i najbardziej zaawansowaną technologię, niezależnie od tego, czy jest przeznaczony do stosowania na szosach, czy w wyścigach Formula One™.

Wyjątkowa technologia Fluid TITANIUM sprawia, że olej modyfikuje swoje właściwości, by stać się mocniejszym pod obciążeniem, oraz zmniejsza tarcie — nawet w przypadku wysokiego ciśnienia, na jakie jest narażony w nowoczesnych silnikach supersamochodów.

Olej silnikowy Castrol EDGE SUPERCAR został przetestowany w supersamochodach wykorzystujących najnowocześniejsze osiągnięcia branży motoryzacyjnej, a dodatkowo nadaje się do stosowania w pojazdach o wysokich osiągach ​podczas codziennej jazdy.

* W porównaniu z maksymalnymi wartościami uzyskanymi podczas testu ASTM D 6593 Seq VG

 • Modyfikuje swoje właściwości, tak aby ochronić silnik przy wysokim ciśnieniu
 • Redukuje tarcie zmniejszające moc przy różnych prędkościach i warunkach pracy silnika
 • Sprawdzony w niezależnych testach pod kątem najwyższych standardów wydajności
 • Rekomendowany przez wiodących producentów samochodów
 • Gwarantuje niski poziom pienienia
 • Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymalną sprawność silnika
 • Redukuje szkodliwe osady, zwiększając zdolność reakcji silnika*
 • Zapewnia maksymalny poziom ochrony w różnych warunkach jazdy i w szerokim zakresie temperatur
 • Sprawdzony i testowany w najlepszych na świecie supersamochodach

 

 

APROBATY:

– Zatwierdzony do stosowania w modelach BMW M.

– Zatwierdzony do stosowania w silnikach Koenigsegg.

– Odpowiedni do stosowania w modelach Aston Martin V8 Vantage S, Audi R8 V10 GT, Bugatti Chiron, Bugatti Veyron, Ferrari F12 Berlinetta i Ferrari FF

Wybierając olej, porównaj informacje zawarte w instrukcji samochodu ze specyfikacją produktu przedstawioną powyżej. Odpowiedni także dla innych pojazdów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CASTROL EDGE Supercar 10W60 1L Olej silnikowy syntetyczny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *