K2 NUTA MAX Superkoncentrat do mycia szkła i szyb 1:100 usuwa owady

3,06  brutto

Brak w magazynie

Opis

Super koncentrat płynu do mycia szyb.

K2 Nuta Max 1:100 to wysoce wydajny koncentrat do mycia szyb samochodowych, okien, szkła i dowolnych szklanych powierzchni.

Mocno skoncentrowana dawka 50ml wystarcza na przygotowanie 5l gotowego płynu o wysokiej sile czyszczenia.

Mocny koncentrat do szyb K2 Nuta Max 1:100 może być rozcieńczany z wodą lub płynem do spryskiwaczy. W przypadku rozcieńczenia z wodą otrzymujemy skuteczny płyn do mycia szyb i okien, nie pozostawiający żadnych smug i zacieków.

Dolewając koncentrat do płynu do spryskiwaczy, wzmacniamy jego siłę czyszczącą. Dzięki aktywnym składnikom, K2 Nuta Max 1:100 skutecznie wspomaga usuwanie resztek owadów i innych zabrudzeń z powierzchni szyby. Koncentrat dolany do dowolnego płynu do spryskiwaczy uczyni z niego niezwykle wydajny i skuteczny płyn czyszczący, który bez problemu zmywa zabrudzenia z powierzchni szyby.

Koncentrat K2 Nuta Max 1:100 to doskonała propozycja dla osób, które zużywają duże ilości płynu do mycia szyb lub okien, szukają produktu ekonomicznego i wydajnego zarazem.

Środek do czyszczenia szkła w koncentracie, sprawdzi się wśród użytkowników samochodów, profesjonalistów na myjniach, w firmach zajmujących się myciem dużych powierzchni szklanych oraz w gospodarstwie domowym, gdzie może być stosowany z wszelkiego rodzaju myjkami do mycia okien.

Koncentrat i płyn powstały po jego rozcieńczeniu, jest całkowicie bezpieczny dla gumowych oraz plastikowych powierzchni np. elementów karoserii.

K2 Nuta Max 1:100 posiada przyjemny cytrynowy zapach.

Sposób użycia: Jedna butelka na 5l wody lub płynu do spryskiwaczy (1:100). Karton zawiera 24 sztuki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „K2 NUTA MAX Superkoncentrat do mycia szkła i szyb 1:100 usuwa owady”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *