Moje Auto Nawilżane ściereczki matowe do kokpitu Cytryna 24 szt

6,45  brutto

 • Skutecznie usuwają kurz i zapobiegają jego ponownemu osadzaniu
 • Dostępne w wersji matowej i z połyskiem
 • Bezpieczne dla powierzchni winylowych i plastikowych

Na stanie

EAN: 5905694006176

Opis

Moje Auto Ściereczki do kokpitu o zapachu cytrynowym – Matowe to gotowy do użycia produkt, który skutecznie usuwa kurz oraz inne zabrudzenia. Ściereczki zostały nasączone specjalnym płynem dostosowanym do pielęgnacji elementów wykonanych z tworzyw sztucznych o matowym wykończeniu. Dzięki temu są bezpieczne dla wszystkich powierzchni plastikowych oraz winylowych. Specjalna formuła preparatu zapewnia skuteczne usuwanie kurzu oraz zapobiega jego ponownemu osadzaniu.

Opakowanie zawiera 24 sztuki ściereczek o wymiarach 20 cm x 18 cm.

 

Jak czyścić kokpit w samochodzie, aby się nie błyszczał? Za pomocą nawilżanych matowych ściereczek

 1. OTWÓRZ OPAKOWANIE
  Ściereczki nawilżane, by nie tracić swojej wilgotności, zostały zamknięte w szczelnym opakowaniu. Jego konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby istniała możliwość wielokrotnego otwarcia i zamknięcia opakowania. W celu otwarcia należy pociągnąć za część etykiety ze strzałką. Wykonaj to z wyczuciem, aby nie zerwać całkowicie zamknięcia.
 2. WYJMIJ ŚCIERECZKĘ
  Ściereczki zostały poskładane w taki sposób, aby ich pojedyncze wyciąganie przebiegało bez zbędnych utrudnień. Dlatego też pierwszą ściereczkę wyjmij, chwytając za jej brzeg i energicznie pociągając. Zauważysz, że ściereczka wyszła bez problemu, uwalniając przy tym brzeg kolejnej, co znacznie ułatwi jej wyjęcie.
 3. WYCZYŚĆ POWIERZCHNIĘ
  Przetrzyj czyszczoną powierzchnię wilgotną ściereczką do momentu uzyskania pożądanego efektu. W razie konieczności powtórz czynność, sięgając po kolejną sztukę. Moje Auto Ściereczki do kokpitu cytryna – Matowe nie wymagają stosowania dodatkowych preparatów.
 4. POZOSTAW DO WYSCHNIĘCIA
  Po przetarciu powierzchni należy pozostawić ją do samoistnego wyschnięcia. Ściereczki wykonane zostały ze specjalnego materiału, który nie pozostawia włókien ani smug. Dzięki temu czyszczona powierzchnia pozostaje czysta i matowa na długo.
 5. ZAMKNIJ I SCHOWAJ OPAKOWANIE
  Zużyte ściereczki wyrzuć do odpowiedniego pojemnika na śmieci. Po zakończeniu prac opakowanie szczelnie zamknij, dociskając warstwę z klejem. Możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania zapewnia komfortowe użytkowanie produktu. Specjalnie zaprojektowane opakowanie oraz wykorzystanie odpornego na wielokrotne otwieranie kleju, zapewni prawidłową szczelność. Dzięki temu ściereczki zawsze są odpowiednio nawilżone i gotowe do użytku w każdej chwili.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Nawilżane ściereczki matowe do kokpitu Cytryna 24 szt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *