Turtle Wax ICE Interior Care – Preparat do czyszczenia wnętrza 500ml

30,05  brutto

Na stanie

SKU: 70-073W Kategoria: Producent:

Opis

TW ICE Interior Care – Preparat do czyszczenia wnętrza 500ml

 

Idealnie czyści, nabłyszcza i zabezpiecza elementy wykończenia wykonane ze skóry, plastiku, gumy czy metalu. Nie pozostawia tłustego nalotu. Chroni powierzchnię przed płowieniem pozostawiając jednocześnie antystatyczną powłokę ochronną. Pozostawia długo utrzymujący się świeży zapach.

Bardzo skuteczny produkt do czyszczenia również tapicerek materiałowych, efektywnie usuwa uporczywe plamy, zabezpiecza powierzchnię przed ponownym zabrudzeniem.

Sposób użycia:
Nie stosować na powierzchnie mocno porowate.
Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić preparat na delikatną szmatkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię a następnie delikatnie wcierać kolistymi ruchami. Odwrócić szmatkę na drugą stronę i wypolerować do sucha.
Do czyszczenia tapicerek nanosić preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Czyścić za pomocą czystej, suchej i miękkiej ściereczki.

W razie konieczności nałożyć ponownie.

Uwaga! Nie stosować do alcantary (szorstkiej skóry) i zamszu.

Przetestować działanie preparatu w niewidocznym miejscu. W przypadku wystąpienia negatywnego efektu zaniechać stosowania. Unikać nanoszenia na powierzchnie szklane.

Nie stosować preparatu na koło kierownicy, pedały, drążek zmiany biegów, ani wszędzie tam, gdzie śliskość powierzchni jest niepożądana

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Turtle Wax ICE Interior Care – Preparat do czyszczenia wnętrza 500ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *