Moje Auto Pianka do mycia szyb samochodowych w atomizerze 650 ml

12,30  brutto

 • Wydajna i wygodna w użytkowaniu,
 • Nie spływa z powierzchni pionowych,
 • Skutecznie usuwa insekty oraz inne trudne zabrudzenia,
 • Nie pozostawia smug.

Na stanie

EAN: 5905694012221

SKU: 19-579 Kategorie: , Producent:

Opis

Pianka do mycia szyb Moje Auto w atomizerze – to uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych, lusterek, reflektorów, lamp kierunkowskazów

Dzięki praktycznemu dozownikowi łatwo się piankę rozpyla na mytej powierzchni.

To produkt o wszechstronnym i uniwersalnym działaniu. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne, błoto, tłuste plamy, insekty, kurz, osady po opadach atmosferycznych. Nie pozostawia smug i jednocześnie zmniejsza osadzanie się pary na szybie samochodu.

Doskonale trzyma się na pionowych powierzchniach. Wystarczy rozpylić niewielką ilość pianki na szybie i przetrzeć suchą ściereczką. Jest łatwa i wygodna w użyciu – nie wymaga długiego polerowania. Cechuje się wysoką wydajnością, już niewielka ilość starcza na umycie całej szyby. Przeznaczona do codziennego stosowania.

Czyste i lśniące szyby to przede wszystkim odpowiedzialność za siebie i pasażerów. To właśnie dzięki dobrej widoczności podróżowanie staje się bezpieczniejsze. Dlatego też do mycia szyb samochodowych warto sięgać po produkty o wysokiej skuteczności. Moje Auto Pianka do mycia szyb to nie tylko skuteczny, ale także bardzo wygodny w użyciu środek czyszczący. Dzięki konsystencji pianki nie spływa z powierzchni, a silna formuła skutecznie usuwa nawet plamy po owadach.

 

Jak pozbyć się zacieków z szyb?

 1. ZMYJ SILNE ZABRUDZENIA
  W przypadku, gdy samochód ma silne zabrudzenia, zalecamy wstępnie spłukać je czystą wodą. Mowa tu o takich zabrudzeniach jak widoczne plamy z błota lub inne, większe zanieczyszczenia.
 2. SPRYSKAJ CZYSZCZONĄ POWIERZCHNIĘ
  Spryskaj równomiernie szyby pianką i pozostaw na około 20 sekund. W odróżnieniu od płynu pianka nie spływa z powierzchni pionowych. Dzięki temu preparat ma czas, by wejść w reakcję z zabrudzeniami, co także przyspiesza ich usuwanie.
 3. PRZETRZYJ DO SUCHA
  Po upływie 20 sekund przetrzyj szybę czystą, suchą ściereczką. Doskonale do tego sprawdzi się mikrowłókno, które zbierze środek wraz z zanieczyszczeniami. Pianka nie pozostawia smug i nie wymaga długiego polerowania. Szyby już po przetarciu są widocznie czyste i lśniące.
 4. ZASTOSUJ RÓWNIEŻ NA LUSTERKA
  Moje Auto Pianka do mycia szyb możesz z powodzeniem wykorzystać również do czyszczenia lusterek zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby szybko usunąć zabrudzenia i poprawić widoczność.
 5. WYCZYŚĆ PIANKĄ REFLEKTORY I KIERUNKOWSKAZY
  Lampy czy kierunkowskazy również ulegają zabrudzeniom. Spryskaj je pianką, a po 20 sekundach przetrzyj czystą ściereczką. Twoje reflektory i kierunkowskazy odzyskają swój dawny blask!

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Pianka do mycia szyb samochodowych w atomizerze 650 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *