Moje Auto Nawilżane ściereczki do mycia szyb Cytryna 24 szt

6,45  brutto

 • Usuwają trudne zabrudzenia
 • Do mycia szyb, reflektorów i lusterek

Na stanie

EAN: 5905694001867

Opis

Moje Auto nasączane ściereczki do szyb i ekranów LCD, dzięki którym błyskawicznie pozbędziesz się zanieczyszczeń

Zaprojektowane z myślą o prostocie użytkowania, gwarantują natychmiastową pomoc w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni szklanych. Bez problemu poradzą sobie z brudem powstałym z uwagi na jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych. Moje Auto Ściereczki do szyb to produkt gotowy do użytku, który nie pozostawia smug i jest bardzo łatwy w stosowaniu. Sprawdzi się zarówno do czyszczenia szyb, ekranów LCD, lusterek, reflektorów, jak i innych powierzchni szklanych. Niezwykle praktyczne i wydajne. Wystarczy jedna ściereczka, aby wyczyścić całą szybę! Praktyczne opakowanie skutecznie chroni przed wysychaniem, co jest gwarancją trwałości mimo wielokrotnego otwierania.

Opakowanie zawiera 24 sztuki ściereczek w rozmiarze 20 cm x 18 cm.

 

Jak umyć szyby w samochodzie bez zacieków, żeby nie parowały?

Z pomocą przychodzą nawilżane ściereczki do czyszczenia powierzchni szklanych Moje Auto

 1.  OTWÓRZ OPAKOWANIE
  Otwórz opakowanie, pociągając za część etykiety ze strzałką i kierując się zgodnie z jej kierunkiem. Wykonaj tę czynność z wyczuciem, aby nie zerwać całkowicie tej części etykiety.
 2. WYJMIJ ŚCIERECZKĘ
  Podważ delikatnie widoczny brzeg ściereczki, a następnie chwyć ją palcami i energicznie wyciągnij. Ściereczki są ułożone według przemyślanego schematu. Po wyjęciu pierwszej sztuki uwolni się brzeg kolejnej. Dzięki temu jej wyjęcie będzie jeszcze prostsze.
 3. PRZETRZYJ SZYBĘ
  Przetrzyj powierzchnię szklaną, którą chcesz wyczyścić. Ściereczki są bardzo wydajne, jedna wystarczy na dokładne wyczyszczenie całej szyby. W razie konieczności sięgnij po kolejną sztukę. Wycieraj powierzchnię, aż do uzyskania pożądanego efektu.
 4. POZOSTAW DO WYSCHNIĘCIA
  Wyrzuć zużyte ściereczki do odpowiedniego kosza, a powierzchnię pozostaw do samoistnego wyschnięcia. Moje Auto Ściereczki do szyb nie pozostawiają smug na czyszczonych powierzchniach. Już po kilku sekundach szyba jest sucha i lśniąca.
 5. ZAMKNIJ SZCZELNIE OPAKOWANIE
  Pamiętaj, by po użyciu ściereczek, szczelnie zamknąć opakowanie. Przyłóż etykietę z powrotem na swoje miejsce, dokładnie dociskając. Specjalny klej zamknie szczelnie opakowanie, nie dopuszczając do niego powietrza. Dzięki temu ściereczki na długo zachowają swoje właściwości i nie będą wysychać. Opakowanie odporne jest na wielokrotne otwieranie i zamykanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moje Auto Nawilżane ściereczki do mycia szyb Cytryna 24 szt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *