Mleczka polerskie i pasty lekkościerne do lakieru

Kosmetyki do polerowania lakieru samochodowego

Mleczka i pasty lekkościerne skutecznie usuną zarysowania na lakierze

Lakier samochodowy, podobnie jak tapicerka, wymaga od nas specjalnej troski. Należy go nie tylko czyścić, ale również odpowiednio zabezpieczać, aby chronić przed działaniem czynników zewnętrznych. Prawidłowo zakonserwowany lakier samochodowy będzie pięknie lśnił i chronił karoserie przed brudem i wilgocią.

Jak dbać o karoserię samochodu?

Pierwszym etapem czyszczenia karoserii jest oczywiście dokładne mycie. Możesz zrobić to za pomocą aktywnych pian dostępnych w ofercie naszego sklepu. Dokładnie oczyszczony lakier jest gotowy do zabezpieczenia go za pomocą wosków lub innych preparatów do ochrony powierzchni lakieru. Wcześniej warto jednak skorzystać z past polerskich dostępnych w naszej ofercie, aby oczyścić lakier przed nałożeniem warstwy ochronnej.

Jak zakonserwować lakier samochodowy?

Po zakończeniu pastowania lakieru naszego samochodu, możemy przejść do woskowania. W ofercie naszego sklepu jest dostępna szeroka gama produktów do woskowania karoserii samochodu. Dzięki zawartości wysokojakościowych cząsteczek polimerowych, stanowią one naturalną barierę przed brudem i cząsteczkami wody.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22