TURTLE WAX Hybrid Solutions Ceramic Polish&Wax 500 ml

68,45  brutto

Brak w magazynie

EAN: 5010322533471

Opis

Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Polish & Wax to profesjonalny i nowoczesny preparat do jednostopniowej korekty lakieru

Nowa i innowacyjna formuła łączy w sobie aż 3 produkty w jednym. Specjalnie połączenie syntetycznego wosku z superhydrofobowym polimerami z kwarcem sio2 dla uzyskania długotrwałej ochrony, głębi koloru oraz niesamowitego lustrzanego połysku.

  • Korekta lakieru, polerowanie, woskowanie i ochrona wszystko w jednym kroku.
  • Oczyszcza, usuwa niedoskonałości lakieru oraz zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Do użycia ręcznego jak i maszynowego.

 

Jak odnowić lakier za pomocą jednego preparatu?

  1. Umyj i osusz samochód. Dobrze wstrząśnij. Nie nakładaj na gorący lakier i bezpośrednio w słońcu.
  2. Umieść 3-4 krople na aplikatorze wosku i równomiernie rozprowadzaj na kolejnych fragmentach powierzchni (60 cm x 60 cm) zachodzącymi na siebie okrężnymi ruchami. Wytrzyj nadmiar ściereczką z mikrofibry, przełóż ja na czysta stronę i wypoleruj. Użyj wilgotnej ściereczki z mikrofibry, aby usunąć smugi i plamy. Na koniec w razie potrzeby wypoleruj sucha ściereczką z mikrofibry.
  3. Umieść 3-4 niewielkie krople równomiernie na średnio twardej padzie polerki. Poleruj kolejne fragmenty (60 cm x 60 cm). Zacznij od wolnych obrotów, zwiększając je stopniowo i poleruj niewielkim naciskiem prostymi krzyżującymi sie ruchami. Na koniec osusz czysta ściereczką z mikrofibry. Użyj wilgotnej ściereczki z mikrofibry, aby usunąć smugi i plamy. Na koniec w razie potrzeby wypoleruj czysta sucha ściereczką z mikrofibry.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TURTLE WAX Hybrid Solutions Ceramic Polish&Wax 500 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *