Zapachy samochodowe

Jaki najlepszy zapach do samochodu?

Najtrwalsze zapachy samochodowe od najpopularniejszych producentów: RR Customs, K2, Ambi Pur, Aroma, Clinex, Dr. Marcus, Moje Auto, My Shaldan, Plak, Sonax, Wunder-Baum.

Nasza hurtownia motoryzacyjna oferuje trwałe zapachy do samochodu w atomizerze, puszce, z wymiennymi wkładami, niewidzialne do kratki nawiewu, w formie zawieszki zapachowej oraz olejki zapachowe do samochodu. W przypadku niezwykle uporczywych zapachów zalecamy skorzystanie z neutralizatora zapachów Sonax.

Perfumy do samochodu

Spośród wszystkich zapachów do auta, jakie posiadamy w naszej ofercie nasi Klienci coraz częściej sięgają po zapach samochodowy Areon Car Perfume. Są to małe buteleczki z atomizerem przypominające tradycyjne perfumy, z jakich korzystamy na co dzień. Uchodzą za najtrwalsze zapachy do samochodu, ponieważ aplikujemy je bezpośrednio przed/podczas jazdy. Buteleczka zależnie od rozmiaru wystarcza na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset rozpyleń.

Zapachy samochodowe z własnym logo

Oferujemy również reklamowe zapachy samochodowe. Wyślij maila na adres [email protected] i opisz swoje oczekiwania, a przygotujemy ofertę na zamówienie ze spersonalizowanymi produktami lub hurtowe.

Wyświetlanie 1–36 z 134 wyników