Odświeżacze powietrza Clinex

Poznaj ofertę profesjonalnych preparatów CLINEX. Czytaj więcej…

Odświeżacze powietrza Clinex

W naszym sklepie internetowym AltiGroup możesz znaleźć szeroką ofertę profesjonalnych odświeżaczy powietrza Clinex. Jest to marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnych koncentratów i środków czystości, które świetnie sprawdzą się w myjniach samochodowych, firmach sprzątających itd., ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić je do użytku indywidualnego i cieszyć się niepowtarzalnym aromatem w swoim otoczeniu.

Neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza

Na rynku możemy znaleźć wiele odświeżaczy powietrza, które w istocie tylko maskują nieprzyjemny zapach. Środki czystości i neutralizatory Clinex to rozwiązanie trwałe i skuteczne. Neutralizują i usuwają cząstki brzydkiego zapachu, pozwalając nam cieszyć się z efektów. Obecne cząsteczki np. nanosrebra w produktach Clinex pozwalają na skuteczną likwidację nieprzyjemnego zapachu.

Środki czystości w AltiGroup

Wsród szerokiej gamy produktów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz również inne środki czystości takie jak neutralizatory zapachów do samochodu, profesjonalne kosmetyki dla myjni, aktywne piany itd. Jeżeli nie wiesz, czego potrzebujesz, skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6