Neutralizatory zapachów

Nieprzyjemny zapach w aucie? Użyj jednego z naszych neutralizatorów zapachów! Czytaj więcej…

Neutralizatory zapachów

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór neutralizatorów zapachu. Sprawdzą się one idealnie, jeżeli zapach we wnętrzu Twojego pojazdu zaczyna być nieprzyjemny. Powodów, dla których kabina naszego auta brzydko pachnie może być kilka. Począwszy od woni dymu tytoniowego, po naturalną woń w starszych pojazdach. Pozbądź się jej szybko, za pomocą naszych neutralizatorów.

Jak usunąć brzydki zapach z samochodu?

Powodów, dla których nasze auto brzydko pachnie może być kilka. Niestety, ale żyjąc w biegu, łatwo zaniedbać wnętrze naszego pojazdu. Wówczas należy odpowiednio o nie zadbać, aby przywrócić mu świetność. Podpowiadamy, jak usunąć nieprzyjemny zapach z auta:

  • Zapach papierosów – dokładne wyczyszczenie popielniczki, wypranie tapicerki i materiałowych części, czyszczenie deski rozdzielczej, użycie neutralizatora zapachów,
  • Wymiana filtra kabinowego – często za nieprzyjemny zapach z wnętrza naszego auta odpowiadają zatkane filtry kabinowe. Należy je wymieniać co 15 tysięcy kilometrów, często jednak o tym zapominamy. Nagromadzone organiczne pozostałości mogą zacząć gnić i wydzielać nieprzyjemne zapachy.
  • Higiena podwozia – nasze podwozie należy regularnie czyścić, zwłaszcza jeżeli poruszamy się po terenach zalewowych lub wiejskich. Zebrany na podwoziu materiał organiczny często zaczyna gnić i wydzielać nieprzyjemny zapach.

Neutralizatory zapachów w AltiGroup

Usuń szybko nieprzyjemny zapach z wnętrza swojego pojazdu za pomocą jednego z naszych neutralizatorów zapachów. Po tym zabiegu polecamy instalację środków odświeżających, aby upewnić się, że brzydka woń nie pojawi się znowu.

Opinie na temat stosowania neutralizatorów zapachów są podzielone

Jedni nie wyobrażają sobie bez nich higienicznego i komfortowego funkcjonowania. Dodatkowo wszystkie produkty sprawdzą się jako domowy neutralizator zapachów zwierzęcych, gdy posiadamy psa, kota lub gryzonia. Znajdą się również tacy, którzy twierdzą, że sam odświeżacz powietrza generuje nieprzyjemny zapach, my najczęściej korzystamy z neutralizatora zapachów Sonax.

Gdzie kupić neutralizator zapachów?

Sprawdź w naszym internetowym sklepie motoryzacyjnym lub w naszym sklepie motoryzacyjnym w Tarnowie przy ul. Ochronek 5. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15