MOBIL VACTRA No. 4 20L Olej do prowadnic ślizgowych

533,00  brutto

Brak w magazynie

SKU: MOBILVACTRA20(1) Kategoria: Producent:

Opis

Mobil Vactra™ Oil Numbered seria to wysokiej jakości oleje przeznaczone do smarowania prowadnic ślizgowych zaprojektowane specjalnie, aby spełniały wymogi precyzyjnych obrabiarek co do dokładności, separacji od chłodziw obróbkowych na bazie wody i ochrony urządzeń.

Produkty serii Mobil Vactra™ Oil Numbered zaleca się do smarowania systemów prowadnic w obrabiarkach. Przeznaczone są do smarowania kombinacji żeliwa, stali i niemetalowych materiałów ślizgowych. Serię Mobil Vactra™ Oil Numbered można nakładać ręcznie, za pomocą smarownic zasilanych pod ciśnieniem lub w systemie swobodnego obiegu oleju.

  • Mobil Vactra™ Oil Numbered No. 3 i No. 4 zwykle zaleca się dla dużych maszyn o wysokich naciskach prowadnic i gdzie wymaga się dużej precyzji. Zaleca się je także dla prowadnic pionowych i pochyłych, gdzie utrudniony może być spust oleju, dla mechanizmów przekładniowych w obrabiarkach pracujących w warunkach umiarkowanych obciążeń.
  • Serię Mobil Vactra™ Oil Numbered można stosować do smarowania śrub kulowych, prowadnic liniowych, wrzecienników, śrub przenoszących.
  • Serię Mobil Vactra™ Oil Numbered zaleca się do zastosowań, w których zanieczyszczenie chłodziwa wodnego konwencjonalnym olejem mineralnym skraca trwałość eksploatacyjną chłodziwa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MOBIL VACTRA No. 4 20L Olej do prowadnic ślizgowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *