Olej syntetyczny do silników DWUSUWOWYCH STIHL HP Ultra 1L z dozownikiem

75,00  brutto

Brak w magazynie

SKU: HPULTRA Kategoria: Producent:

Opis

Olej syntetyczny do silników DWUSUWOWYCH STIHL HP Ultra orginał 1L z dozownikiem

Numer artykułu : 07813198061

Producent: STIHL

Opis:

Syntetyczny olej do mieszanki paliwowej, przeznaczony do długotrwałego stosowania w najtrudniejszych warunkach pracy silnika. Doskonale nadaje się do silników dwusuwowych i 4-MIX oraz z i bez katalizatora. STIHL HP Ultra łączy wyjątkowe właściwości smarne, a podczas procesu spalania wytwarzane są jedynie znikome ilości nagaru. Efekt: doskonałe właściwości smarne, wyjątkowa czystość i ochrona silników, w szczególności tych, które są eksploatowane długotrwale i na pełnych obrotach.

Wyjątkowo czysty.

STIHL HP Ultra zawiera bezpopiołowy pakiet komponentów zapobiegający szybkiemu zużyciu silnika. Dzięki temu podczas spalania nie powstają popioły z wapnia i siarczany sodowe. Dzięki zawartości estrów jako komponentów smarnych olej spala się nadzwyczaj czysto. Dodatkowo STIHL HP Ultra jest szczególnie przyjazny dla środowiska ze względu na niską zawartość siarki i szybką biodegradację – ponad 80% w 21 dni.

Wyjątkowa ochrona.

Wybrane komponenty tworzą na metalicznych powierzchniach ślizgowych silnika cienką warstwę ochronną, która zapobiega bezpośredniemu kontaktowi powierzchni. Dzięki temu przedłuża się żywotność silnika a jego zużycie zostaje zminimalizowane.

Doskonała wydajność.

Dzięki wyjątkowo czystemu spalaniu, STIHL HP Ultra nie osadza się na elementach obudowy silnika, tłoku, zaworze wydechowym i świecach zapłonowych. Wypadanie zapłonu, zblokowane zawory należą już do przeszłości a silnik zachowuje wysoki poziom wydajności.

Optymalne właściwości samomieszające.

W STIHL HP Ultra , odpowiednie proporcje mieszanki można łatwo kontrolować dzięki intensywnemu zielonemu zabarwieniu. Mieszanie oleju STIHL HP Ultra z innymi olejami do silników dwusuwowych jest możliwe (proszę zwrócić w tym przypadku uwagę na określoną specyfikację producenta).

Zalety w skrócie:

  • Wydajność HP
  • Czystość +
  • Ochrona +
  • Smarowanie +
  • Wydajność silnika

Czym się różni syntetyczny olej do kosiarek STIHL HP Ultra od tradycyjnego oleju do silników dwusuwowych?

Tradycyjny olej może znacznie zanieczyszczać denko i ściany boczne tłoka. Następstwem tego jest powstanie kosztownych awarii silnika. Natomiast dzięki STIHL HP Ultra tłok nawet po 500 godzinach pracy nadal wygląda jak nowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej syntetyczny do silników DWUSUWOWYCH STIHL HP Ultra 1L z dozownikiem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *