CASTROL Magnatec 0W30 Stop-Start D 1 L Olej silnikowy syntetyczny

46,62  brutto

  • ACEA C2
  • Zgodny ze specyfikacją Ford WSS-M2C950-A
  • Przeznaczenie: silniki Diesla

Na stanie

SKU: CASSS0W30 1 Kategorie: , Producent:

Opis

Olej CASTROL MAGNATEC STOP-START Diesel 0W-30: chroni silnik i oszczędza paliwo

Olej silnikowy Castrol MAGNATEC STOP-START D zawiera molekuły DUALOCK i nasze najbardziej wydajne, w pełni syntetyczne oleje bazowe, dzięki czemu radykalnie – bo aż o 50%* – zmniejsza zużycie silnika oraz zwiększa oszczędność paliwa.

Dzisiejsze miasta są zaludnione bardziej niż kiedykolwiek przedtem, a jazda samochodem przy dużym natężeniu ruchu stała się nieodłącznym scenariuszem codziennego życia. Natężenie ruchu ulicznego znacznie wzrosło w ciągu ostatnich 10 lat, powodując nadmierne zużycie silnika i paliwa. W odpowiedzi na te zmieniające się warunki opracowano olej Castrol MAGNATEC STOP-START z technologią DUALOCK, aby zapewniać ochronę non-stop oraz większą oszczędność paliwa przy każdym uruchomieniu silnika. Również do pojazdów z najnowszą technologią start-stop.

W pełni syntetyczny olej silnikowy Castrol 0W-30 zawiera w sobie płynną technologię, która sprawia, że charakteryzuje się on przepływem na poziomie oleju 0W w temperaturach zimowych, a jednocześnie wykazuje lepkość oleju 30W, gdy silnik osiągnie pełną temperaturę pracy. Zapewnia to wysoki poziom ochrony silnika już od momentu zapłonu.

Można by pomyśleć, że litera „W” w opisie lepkości oleju silnikowego odnosi się do masy (ang. weight), jednak jest to powszechna pomyłka. Litera ta w rzeczywistości stanowi skrót od słowa zima (ang. winter). Chodzi o to, że formulacja oleju silnikowego 0W-30 wyróżnia się przepływem na poziomie oleju 0W w warunkach niskich temperatur, a jednocześnie oferuje ochronę charakterystyczną dla oleju 30W, gdy silnik osiągnie pełną temperaturę pracy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CASTROL Magnatec 0W30 Stop-Start D 1 L Olej silnikowy syntetyczny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *