Preparaty do dezynfekcji

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich – stosuj preparaty do dezynfekcji. Czytaj dalej…

Preparaty do dezynfekcji

W naszym sklepie AltiGroup znajdziesz bogatą ofertę preparatów do dezynfekcji, które pozwolą Ci zadbać o sterylność Twojego otoczenia. Dzięki ich regularnemu stosowaniu upewnisz się, że żadne drobnoustroje chorobotwórcze nie znajdą się w pobliżu. Zamów kompletny zestaw produktów pomagających w ochronie przed bakteriami i wirusami!

Dezynfekcja – dlaczego jest ważna?

W obecnych czasach dobrze przekonaliśmy się o tym, jak istotne jest dbanie o higienę w naszym otoczeniu. Najlepszą metodą na uniknięcie zarażenia się wirusami i bakteriami jest dbanie o sterylność swoich dłoni oraz przedmiotów, które nas otaczają. Idealnie do tego celu sprawdzi się alkohol izopropylowy, którego skuteczność w zabijaniu drobnoustrojów jest bardzo skuteczna.

Jak chronić się przed wirusami?

Poza dbaniem o higienę swoich dłoni i dezynfekcji ich po każdym kontakcie z czynnikami zewnętrznymi możemy również zadbać o nasze bezpieczeństwo w inny sposób.

Najczęstszą drogą zarażenia wirusami i bakteriami jest nasz układ oddechowy. Aby się przed nimi chronić, zalecamy noszenie maseczek ochronnych, które tworzą granicę między otoczeniem, a naszymi ustami i nosem.

Dla ludzi, dla których maseczki nie są wygodną opcją, polecamy przyłbice ochronne, które stanowią barierę ochronną nie tylko dla naszych ust i nosa, ale również oczu. Dodatkowo zapewniają odpowiednie pole widzenia i są polecane dla osób z okularami.

Polecamy również zaopatrzyć się w rękawiczki jednorazowe, które będą fizycznie nas chroniły przed czynnikami zewnętrznymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11