HQ

HQ – wycieraczki samochodowe

HQ produkuje zaawansowane technicznie wycieraczki samochodowe. Dzięki nowatorskim technologiom nacisk ich wycieraczek rozkłada się równomiernie, co przyczynia się do dokładniejszego działania oraz przedłużenia ich żywotności.

Ich produkty są bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu wycieraczki działają cicho jednocześnie skutecznie odprowadzając wodę, by sprawdzać się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Bo to wycieraczki właśnie są odpowiedzialne za bezpieczeństwo jazdy w trakcie deszczu. Gdy nie działają poprawnie zagrożone jest nie tylko życie kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Wiele marek samochodowych wymaga użycia spersonalizowanych wycieraczek. I tutaj HQ znowu sprostało zadaniu tworząc setki rodzajów spersonalizowanych pod konkretne modele aut wycieraczek.

HQ – aerodynamika na wysokim poziomie

Dla najbardziej wymagających zwykłe wycieraczki mogą nie starczyć, dlatego powstała seria . Wycieraczki te są jeszcze bardziej skuteczne, ponieważ dzięki specjalnej budowie jeszcze lepiej przylegają do szyby. Rozwiązanie to sprawia, że generowane piski są zdecydowanie cichsze, a woda odprowadzana jest skuteczniej.

Wyświetlanie 1–40 z 142 wyników