ORLEN

Orlen – największy polski producent olejów i smarów

Przez lata Orlen kojarzony był z najnowocześniejszym technologiami i wysoką jakością swoich produktów. I nic dziwnego. Bez produktów, które przyciągałyby uwagę konsumenta firma nie zyskałaby tak dużej sławy, renomy i tak szerokich zasięgów. Produkty z logiem Orlenu można zauważyć na półkach w ponad 90 krajach i na 6 kontynentach.

Oleje PLATINUM ULTOR Orlen

Linia ta zawiera najnowocześniejsze syntetyczne i mineralne oleje silnikowe do cięższego sprzętu. Dzięki dodaniu bogatego pakietu uszlachetniającego silniki autobusów i samochodów ciężarowych sprawują się niezawodnie niezależnie od warunków czy obciążenia. Oleje te radzą sobie bezproblemowo z najnowszymi normami emisji spalin Euro V i Euro VI, lecz zastosowanie olejów z tej linii to nie tylko ochrona środowiska. Użycie takich produktów, jak olej ORLEN PLATINUM ULTOR CH4 5l niesie za sobą także korzyści ekonomiczne – zauważalnie zmniejsza się zużycie paliwa i oleju pozwalając użytkownikowi na zaoszczędzenie sporych kwot pieniędzy.

Oleje PLATINUM CLASSIC Orlen

W tej kategorii znajdują się wszystkie oleje dla samochodów osobowych z zapłonem samoczynnym Diesla bądź zapłonem iskrowym. Dostępne są trzy warianty lepkości (według klas lepkości SAE):

Smary Orlen

Orlen to nie tylko stacje paliw i oleje, ale też takie rzeczy jak smary. Przykładowo smar STP Orlen jest stosowany przez tysiące kierowców do okresowego smarowania podwozi samochodów, przegubów czy sworzni. Smar ten wykazuje sporą odporność na działania wody, natomiast zakres temperatury, kiedy jego praca jest niezawodna też jest wysoki i wynosi od -20 do +60°C.

Wyświetlanie 1–15 z 144 wyników