SONAX (XTREME)

Sonax Xtreme oraz podstawowa linia kosmetyków samochodowych Sonax

Jeśli nie jesteśmy zdecydowani na konkretny produkt lub pragniemy podarować prezent bliskiej osobie bez wątpienia trafną propozycją będzie dowolny zestaw do pielęgnacji samochodu. Już od ~70-ciu lat kosmetyki Sonax są jednymi spośród najpopularniejszych produktów służących do pielęgnacji samochodów. Zajmuje się produkcją akcesoriów pielęgnacyjnych i kosmetycznych do aut. W Alti Group oferujemy całą gamę produktów tego Niemieckiego producenta kosmetyków samochodowych w serii podstawowej oraz SONAX XTREME: chemia dla myjni samochodowych, specjalistyczna chemia motoryzacyjna oraz praktycznie wszelkie kosmetyki samochodowe, jakie przydadzą się w warsztacie lub przydomowym garażu. Swoje zastosowanie znajdą również w domu oraz biurze. Na przykład Sonax do skóry sprawdzi się do czyszczenia tapicerki skórzanej w mieszkaniu. Sonax Xtreme do tapicerki też poradzi sobie z codziennymi zabrudzeniami.

Dzięki kosmetykom samochodowym Sonax Xtreme każde auto może wyglądać jak nowe. O wysokiej jakości firmy świadczą liczne pozytywne opinie klientów.

Przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań by ich produkty spełniały wymagania Klientów. Swoje produkty tworzy w taki sposób, żeby były bardzo łatwe w zastosowaniu, zapewniając przy tym wysoką skuteczność działania. Sonax często współpracuje z motorsportem, sponsorując przy tym znanych kierowców.

Wyświetlanie 1–40 z 98 wyników