XERAMIC

XERAMIC – producent dodatków do skrzyni biegów i silnika.

Jest to znany producent serii produktów wspomagających prace podzespołów samochodu. W swojej ofercie posiada produkty do: ochrony silnika i skrzyni biegów oraz dodatki do paliwa. Wszystkie ich artykuły zostały stworzone w taki sposób żeby jak najbardziej zwiększyć wydajność auta, zapewniający optymalny komfort jazdy. W swoich produktach stosują zaawansowaną formułę, którą co jakiś czas starają się ulepszać, w celu zapewnienia jak najlepszej ochrony pojazdu.

Wśród inny producentów tego typu wyrobów, firmę XERAMIC cechuje przede wszystkim to, że potrafią zapewnić klientom najwyższej jakości produkty w rozsądnych cenach. Ich oferta do wspomagania komponentów samochodu, wypada zaskakująco dobrze na tle innych. Podczas testów na produktach XERAMIC wykazano, że są w stanie zmniejszać tarcie oraz zwiększyć żywotność poszczególnych mechanizmów w samochodzie. Warto dodać, że produkty firmy XERAMIC sprawdzane były na bolidach F1, gdzie wypadły znakomicie, udowadniając tym samym swoją skuteczność i niezawodność.

Jeżeli chcesz żeby Twoje auto było w pełni sprawne przez długi okres czasu zadbaj o nie od wewnątrz. Skorzystaj z dobrej jakości dodatków samochodowych, wybierz: dodatek do silnika XERAMIC, oraz dodatek do benzyny XERAMIC. Wesprą one Twój samochód i pozwolą dłużej cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem.

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników