ORGANIKA

Organika - producent chemii motoryzacyjnej

Organika to działający od 1903 roku polski producent różnego rodzaju chemii, w tym chemii motoryzacyjnej. Ich produkty stale się rozwijają by zawsze zaspakajać najwyższe wymogi użytkowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu produkty wychodzące z fabryk tej marki są zawsze wysokiej jakości. Chęć dbania o naturę sprawia, że produkty tej firmy są coraz bardziej ekologiczne.
Organika - Producent płynów hamulcowych, antykorozyjnych i chłodniczych
By samochód działał poprawnie ważne są sprawne hamulce, te natomiast wymagają dobrego płynu hamulcowego. Do maszyn o dużej mocy zaleca się płyn hamulcowy DOT 5.1, szczególnie gdy pracują one w ekstremalnych warunkach. Płyn ten także sprawdzi się w samochodach sportowych i w systemach takich jak ASR, ESP, ABS i wiele innych. DOT 5.1 posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne i smarne, dzięki czemu przedłuża on żywotność układu hamowania niwelując jednocześnie szansę na pojawienie się korka parowego. Płyn należy uzupełniać według zaleceń producenta i wymieniać co dwa lata lub co 40 tys. przejechanych kilometrów. W pojazdach z średnio obciążonym układem hamulcowym (tarczowym lub bębnowym) lepiej sprawdzi się syntetyczny płyn hamulcowy DOT3. Produkt ten oprócz ochrony przed korozją stanowi dobre zabezpieczenie gumowych elementów przed pęcznieniem.
Organika - płyny hydrauliczne
Swoje zastosowanie znajdzie w układach hydrauliki siłowej i urządzeniach budowlanych, rolniczych i transportowych. Płyn hydrauliczny DA-1 gwarantuje skuteczne, długotrwałe i niezawodne działanie - płyn chroni elementy metalowe przed utlenieniem i sprawia, że uszczelki gumowe odpowiednio pęcznieją uszczelniając cały układ.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2