PRESTONE

PRESTONE - amerykański producent płynów i koncentratów do chłodnic

Jest to jedna z największych firm zajmujących się wytwarzaniem produktów do ochrony układu chłodzenia. Początki ich działalności przypadają na rok 1927. Od tego czasu zdążyli zgromadzić ogromną ilość doświadczenia, która pozwala im na tworzenie najlepszych na rynku produktów. PRESTONE jest znany z wielu osiągnięć w dziedzinie motoryzacji. Stworzyli pierwszy płyn chłodniczy, który zawierał glikol etylenowy. Ich dużym osiągnięciem jest wyprodukowanie płynu do chłodnicy, który można użyć w każdym samochodzie, bez obaw, że nie będzie działać poprawnie.

Czym cechują się płyny eksploatacyjne od PRESTONE?

Płyny chłodnicze PRESTONE wyróżnia wysoka odporność na temperatury. Świetnie radzą sobie podczas niskich temperatur, aż do -37°C. Co więcej ich produkty zapewniają skuteczną i efektywną ochronę przez 5 lat lub 250 000 km. Firma stworzyła specjalną formułę, dzięki której ich płyny eksploatacyjne można bezpiecznie mieszać z innymi płynami.

Czołowym produktem marki jest płyn do chłodnic PRESTONE 4l. Jest to płyn gotowy, dlatego nadaje się do użycia bez rozcieńczania. Jest odpowiedni dla wszystkich samochodów. Spełnia on standardy ASTM D3306 oraz standardy OEM. Jego opakowanie zostało stworzone w taki sposób żeby zapewniało jak największą wygodę podczas nalewania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6