XERAMIC

Xeramic to producent serii produktów wspomagających pracę podzespołów samochodu.

XERAMIC - producent dodatków do skrzyń biegów oraz silników

W swojej ofercie posiada produkty do: ochrony silnika i skrzyni biegów oraz dodatki uszlachetniające do paliwa i olejów. Wszystkie ich artykuły zostały stworzone w taki sposób żeby jak najbardziej zwiększyć wydajność auta, zapewniający optymalny komfort jazdy. W swoich produktach stosują zaawansowaną formułę, którą co jakiś czas starają się ulepszać, w celu zapewnienia jak najlepszej ochrony pojazdu. Wśród inny producentów tego typu wyrobów, firmę Xeramic cechuje przede wszystkim to, że potrafią zapewnić Klientom najwyższej jakości produkty w rozsądnych cenach. Ich oferta do wspomagania komponentów samochodu, wypada zaskakująco dobrze na tle innych.

Podczas testów na produktach Xeramic wykazano, że są w stanie zmniejszać tarcie oraz zwiększyć żywotność poszczególnych mechanizmów w samochodzie
Warto dodać, że produkty firmy Xeramic sprawdzane były na bolidach F1, gdzie wypadły znakomicie, udowadniając tym samym swoją skuteczność i niezawodność. Jeżeli chcesz żeby Twoje auto było w pełni sprawne przez długi okres czasu zadbaj o nie od wewnątrz. Skorzystaj z dobrej jakości dodatków samochodowych, wybierz: ceramiczną ochronę silnika Xeramic oraz ceramiczną ochronę skrzyń biegów Xeramic. Produkty te zmniejszą tarcie pomiędzy poszczególnymi elementami i pozwolą dłużej cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem. Najpopularniejszym produktem jest Xeramic Doktor Silnika.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6