Skontaktuj się z nami już teraz!
☎️ 720-952-533 📧 zwiekszruch@gmail.com️

Przygotowaliśmy dla Państwa odpowiedzi na najważniejzse pytania na temat pozycjonowania stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych skutkuje zwiększeniem ruchu organicznego z Google

Oferujemy działania na stronie on-site oraz poza nią off-site. On-page, bo tak też jest nazywany, to nie tylko na techniczna kondycja strony, ale również opublikowane treści. Off-page natomiast to podnoszenie autorytetu domeny na przykład poprzez zamieszczanie linków do pozycjonowanej strony na innych, wartościowych stronach. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną wycenę!

Czym jest Search Engine Optimization?

W dosłownym tłumaczeniu SEO to optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki. Przyjęło się tak również nazywać proces pozycjonowania, który prowadzi do zwiększenia ruchu z wyszukiwarek - nazywanego organicznym.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Niestety niewiele można tutaj zautomatyzować. Liczne narzędzia SEO pomagają nam w przeprowadzaniu analiz, zbieraniu danych, monitorowaniu działań konkurencji, śledzeniu postępów. Przedstawiamy jasno jakie działania będą potrzebne oraz rekomendowany przez nas budżet. Wspólnie dobierzemy zakres działań, miesięczny abonament, słowa kluczowe i formę raportowania. Jako ciekawostka - zdarzyło się nam zarówno, że Klientowi niesamowicie zależało na czasie i sam zaproponował dużo większy budżet na kilka pierwszych miesięcy. Dla stron wizytówek lokalnych firm (na przykład sklep motoryzacyjny w Tarnowie miesięczna opieka SEO nad stroną może kosztować już 279 zł netto miesięcznie.

Na czym polega opieka SEO nad stroną?

Kondycja strony, czyli techniczne aspekty SEO

Dostosowanie strony do wytycznych wyszukiwarek ma wpływ na pozycje słow kluczowych w wyszukiwarce Google. Strona musi być osiągalna przez Googlebota, dostosowana do urządzeń mobilnych oraz komputerów, szybko się ładować, nie posiadać uszkodzonych podstron, zbędnych przekierowań, ani zbyt wielu linków wewnętrznych i zewnętrznych.

Treść na stronie, czyli SEO-friendly content

Treść na stronie posiada mocny wpływ na ocenę wartościowości strony przez googleboty. Ważne jest odpowiednie nasycenie i rozmieszczenie słów kluczowych, zoptymalizowane meta tagi oraz nagłówki.

Pozycjonowanie stron internetowych Tarnów, czyli tuning pozycji w Google